Ilustrācija var atšķirties
Dell UltraSharp U2412M
Ražotājs: Dell
Ilustrācija var atšķirties
- Monitors
- Ekrāna izmērs: 24
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 1.920 Pikseļi x 1.200 pikseļi
- Reakcijas laiks: 8 ms
- Pivotfunkcija: Jā
- Paneļa tehnoloģija: S-IPS
- Kontrasts: Dinamiskais
Cenas vēsture
1M 3M6M
Dell UltraSharp U2412M
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Dell
Populāri produkti

Dell UltraSharp U2724DE
no 449,99€

Lenovo ThinkVision M15 (62CAUAT1WL)
no 173,35€

LG 24BA550-B
no 115,25€

ASUS ROG Strix XG32UCG
no 520,10€

Philips 34E1C5600HE
no 305,69€

Samsung Odyssey Neo G7 S43CG700NU
no 622,03€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Dell UltraSharp U2412M

220,00€
220,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Elektroenerģijas patēriņš: | Darbība 38 W, Gaidīšanas režīmā 1 W |
|---|
| Izmēri: | P556 mm x A361,50 mm x D64,90 mm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P556 mm x A513,50 mm x D180,30 mm |
| Svars: | 3,97 kg |
| Ekrāna izmērs: | 24 |
|---|---|
| Paneļa tehnoloģija: | S-IPS |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 1.920 Pikseļi x 1.200 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 8 ms |
| Kontrasts: | Dinamiskais |
| Kontrasts: | 2.000.000:1 |
| LED fona apgaismojums: | Nē |
| Spilgtums (kandela): | 300 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| HDCP atbalsts: | Jā |
|---|---|
| Savienojumi: | 15 Pin D-SUB ieeja, DisplayPort, DVI-D, USB 2.0 |
| Augstuma regulēšana: | Jā |
|---|---|
| Noliecšanas funkcija: | Jā |
| Pagriešanas funkcija: | Jā |
| Pivotfunkcija: | Jā |
| Krāsa: | Melns |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Dell UltraSharp U2412M
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
























