Ilustrācija var atšķirties
Delonghi Dedica EC 685
Ražotājs: Delonghi
Ilustrācija var atšķirties
- Espresso automāts
- Espresso automātu veids: 1-apļa mašīna
- Sūkņa spiediens: 15 bar
- Tilpums litros: 1 l
- Integrēts dzirnaviņas: Nē
- Pastāvīgais ūdens pieslēgums: Nē
- Iebūvēts piena putotājs: Jā
- Integrēta atkaļķošanas programma: Nē
Cenas vēsture
1M 3M6M
Delonghi Dedica EC 685
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Delonghi
Populāri produkti

Delonghi La Specialista Arte EC9155.MB
no 350,60€

Ninja Luxe Café Premier ES601EU
no 365,15€

Ninja Luxe Café Pro ES701EU
no 495,95€

Sage The Barista Touch Impress
no 1 144,00€

Cecotec Power Espresso 20 Touch
no 89,40€

Sage the Oracle Jet
no 1 725,41€

Solis Grind & Infuse Perfetta
no 735,00€

Gaggia New Classic Evo
no 397,70€

Sage The Barista Express
no 499,35€
115 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Delonghi | Espresso Coffee Maker | Dedica Style EC 685.R | Pump pressure 15 bar | Built-in milk frother | Semi-automatic | 1300 W | Red EC685R

149,50€
149,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
DeLonghi Kaffeemaschine Dedica EC685.BK *schwarz* EC685.BK (8004399331181) ( JOINEDIT88532152 )

150,00€
150,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Ekspres cinieniowy DeLonghi Dedica EC 685.BK EC 685.BK

150,65€
150,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Ekspres cinieniowy DeLonghi Dedica EC 685.M EC 685.M

151,66€
151,66€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
DeLonghi EC 685 W Dedica Style EC685.W

154,43€
154,43€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
DeLonghi EC 685 BK Dedica Style EC685.B

154,43€
154,43€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
DELONGHI Dedica Style flask maker 8004399331181 (8004399331181) ( JOINEDIT88812776 )

155,00€
155,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedtālrunis DeLonghi Dedica Pump Espresso EC685.BK Pump pressure 15 bar Built-in milk frother Semi-automatic 1300 W Black/Stainless Steel | EC685.BK | 8004399331181

155,00€
161,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Delonghi EC685R kafijas automāts EC685R

159,60€
159,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Delonghi Kafijas automāts De'Longhi EC685.M DE1002

162,62€
162,62€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Mašīna espresso klasiskā DELONGHI EC685.R Dedica Style - Sarkana

167,00€
167,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Delonghi | Dedica Pump Espresso | EC685.BK | Pump pressure 15 bar | Built-in milk frother | Semi-automatic | 1300 W | Black/Stainless Steel

170,34€
172,84€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Delonghi | Espresso Coffee Maker | Dedica Style EC 685.R | Pump pressure 15 bar | Built-in milk frother | Semi-automatic | 1300 W | Red EC685R

170,34€
172,84€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
DeLonghi Coffeemachine Dedica Style EC 685 BK DelonghiBK Delonghi BK black Schwarz (0132106140)

170,90€
170,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
DeLonghi Coffeemachine Dedica Style EC 685 R DelonghiR Delonghi R red (0132106139)

170,90€
170,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
DELONGHI De’Longhi Dedica Style EC 685.BK Semi-auto Espresso machine 1.1 L | EC 685.BK | 8004399331181 | WLONONWCRIPNN

171,73€
171,73€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
DeLonghi De'Longhi Dedica Style EC 685.BK Semi-auto Espresso machine 1.1 L EC 685.BK (8004399331181) ( JOINEDIT90117938 ) Kafijas automāts

175,00€
175,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Delonghi De’Longhi EC685R

177,00€
177,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Cita mazā sadzīves tehnika DeLonghi Dedica Pump Espresso EC685W Pump pressure 15 bar Built-in milk frother Semi-automatic 1300 W White

177,75€
180,25€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
DeLonghi EC 685 R Dedica Style red EC685.R

178,72€
178,72€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Klasiska kafijas mašīna - DELONGHI EC 685.W Dedica Style - Balta

179,00€
179,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Cita mazā sadzīves tehnika DeLonghi Dedica Espresso Coffee Maker \tEC685.R Pump pressure 15 bar Built-in milk frother Semi-automatic 1300 W Red EC685R

179,38€
181,88€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Delonghi EC685M kafijas automāts EC685.M

179,99€
179,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedtālrunis DeLonghi Dedica Pump Espresso EC685.BK Pump pressure 15 bar Built-in milk frother Semi-automatic 1300 W Black/Stainless Steel

180,02€
182,52€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
De'longhi EC685M / EC685M

193,57€
193,57€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Iebūvēts piena putotājs: | Jā |
|---|---|
| Ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzis ar kontrolgaismu: | Jā |
| Pilēšanas apturēšana: | Jā |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Noņemams ūdens tvertne: | Jā |
| Karstā ūdens/tvaika sprausla: | Jā |
| Izmēri: | P14,9 cm x A30,5 cm x D33 cm |
|---|---|
| Svars: | 4,2 kg |
| Espresso sietiņfiltra kafijas automāts |
| Espresso automātu veids: | 1-apļa mašīna |
|---|---|
| Sūkņa spiediens: | 15 bar |
| Jauda: | 1 350 W |
| Uzsildīšanas laiks: | 40 s |
| Tilpums litros: | 1 l |
| Dubultkrūzīšu funkcija: | Jā |
| Integrēts dzirnaviņas: | Nē |
| Maluma pakāpe regulējama: | Nē |
| Pastāvīgais ūdens pieslēgums: | Nē |
| Displejs: | Nē |
| Integrēta atkaļķošanas programma: | Nē |
|---|---|
| Integrētā tīrīšanas programma: | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Delonghi Dedica EC 685
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





























