Ilustrācija var atšķirties
Delonghi Dedica Metallics EC785.BG
Ražotājs: Delonghi
Ilustrācija var atšķirties
- Espresso automāts
- Espresso automātu veids: 1-apļa mašīna
- Sūkņa spiediens: 15 bar
- Tilpums litros: 1,10 l
- Integrēts dzirnaviņas: Nē
- Pastāvīgais ūdens pieslēgums: Nē
- Iebūvēts piena putotājs: Jā
- Integrēta atkaļķošanas programma: Nē
Cenas vēsture
1M 3M
Delonghi Dedica Metallics EC785.BG
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Delonghi
Populāri produkti

Delonghi La Specialista Arte EC9155.MB
no 351,75€

Cecotec Power Espresso 20 Touch
no 89,35€

avots: PercTe
Ninja Luxe Café Premier ES601EU
no 383,90€

Sage The Barista Touch Impress
no 946,59€

Ninja Luxe Café Pro ES701EU
no 510,50€

Solis Grind & Infuse Perfetta
no 540,80€

Gaggia New Classic Evo
no 395,00€

Sage The Barista Express
no 499,35€

Ninja Luxe Café Essential ES501EU
no 335,00€

Sage the Oracle Jet
no 1 640,38€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Delonghi De’Longhi Dedica Metallics Pump Espresso EC785.BG Fully-auto Espresso machine 1.1 L EC785.BG

312,50€
312,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Iebūvēts piena putotājs: | Jā |
|---|---|
| Ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzis ar kontrolgaismu: | Jā |
| Pilēšanas apturēšana: | Jā |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Noņemams ūdens tvertne: | Jā |
| Karstā ūdens/tvaika sprausla: | Jā |
| Ūdens līmeņa indikators: | Jā |
| Izmēri: | P14,90 cm x A30,40 cm x D33 cm |
|---|---|
| Svars: | 4,20 kg |
| Espresso sietiņfiltra kafijas automāts |
| Espresso automātu veids: | 1-apļa mašīna |
|---|---|
| Sūkņa spiediens: | 15 bar |
| Jauda: | 1.300 W |
| Uzsildīšanas laiks: | 40 s |
| Tilpums litros: | 1,10 l |
| Dubultkrūzīšu funkcija: | Jā |
| Integrēts dzirnaviņas: | Nē |
| Maluma pakāpe regulējama: | Nē |
| Pastāvīgais ūdens pieslēgums: | Nē |
| Displejs: | Nē |
| Integrēta atkaļķošanas programma: | Nē |
|---|---|
| Integrētā tīrīšanas programma: | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M
Delonghi Dedica Metallics EC785.BG
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















