Ilustrācija var atšķirties
Delonghi Elite ECAM 656.75
Ražotājs: Delonghi
Ilustrācija var atšķirties
- Kafijas automāts
- Jauda: 1.450 W
- Tilpums litros: 2 l
- Sūkņa spiediens: 15 bar
- Displejs: Jā
- Iebūvēts piena putotājs: Jā
- Integrēta atkaļķošanas programma: Jā
- Integrētā tīrīšanas programma: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Delonghi Elite ECAM 656.75
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Delonghi
Populāri produkti

Delonghi Magnifica S ECAM 22.110
no 298,90€

Philips 5400 Series EP5441
no 485,09€

Philips Series 2200 EP2220
no 222,95€

Philips 5400 sērija EP5447/90
no 567,80€

Krups Arabica Picto EA8108
no 266,80€

Krups EVIDENCE EA89
no 390,00€

Philips Series 5500 EP5547/90
no 525,86€

Nivona Nivo 9101
no 1 459,99€

Bosch Serie 8 CTL7181B0
no 1 582,05€

Siemens iQ700 CT718L1B0
no 1 641,76€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Ekspres ciśnieniowy DeLonghi Delonghi fully automated ECAM 656.75.MS ed-black | ECAM 656.75.MS | 8004399331037

960,15€
960,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Delonghi ECAM 656.75.MS PrimaDonna Elite ECAM 656.75.MS

991,82€
991,82€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Energoefektivitātes klase: | A |
|---|
| Elektroniskā programmas vadība: | Jā |
|---|---|
| Programmējama izslēgšana: | Jā |
| Regulējams ūdens daudzums: | Jā |
| Aktīvi apsildāma krūzīšu novietošanas virsma: | Jā |
| Karstā ūdens/tvaika sprausla: | Jā |
| Izņemama brūvēšanas grupa: | Jā |
| Augstumā regulējams kafijas izplūdes caurule: | Jā |
| Piena tvertne: | Jā |
| Iebūvēts piena putotājs: | Jā |
| Integrēta atkaļķošanas programma: | Jā |
| Integrētā tīrīšanas programma: | Jā |
| Integrētā skalošanas programma: | Jā |
| Enerģijas taupīšanas funkcija: | Jā |
| Bluetooth: | Jā |
| Kontrollindikators: | Pupiņu tvertne jāuzpilda, Uzpildīt ūdens tvertni, Veikt kopšanas programmas |
| Izmēri: | P26 cm x A37,50 cm x D48 cm |
|---|---|
| Svars: | 12,50 kg |
| Tilpums litros: | 2 l |
|---|---|
| Dubultā tasītes pagatavošana: | Jā |
| Iepriekšējas uzvārīšanas sistēma: | Jā |
| Aromātsistēma: | Jā |
| Sūkņa spiediens: | 15 bar |
| Displejs: | Jā |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Maluma pakāpe regulējama: | Jā |
| Tilpums (kafijas pupiņu tvertne): | 400 g |
| Jauda: | 1.450 W |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Delonghi Elite ECAM 656.75
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Delonghi
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Delonghi kafijas aparātsDelonghi kafijas automāta atkaļķošanaDelonghi Magnifica EvoDelonghi ūdens filtrsDenver DAB 42Deodorant PoloDewalt RipzāģisDelonghi Ecam ElettaElite Screens SpectrumMagnifica Evo EcamTefal Elite OptigrillElite Screens ManualDelonghi tējkannaDelonghi atkaļķošanaDelonghi kapsulasDelonghi MagnificaDelonghi Magnificas





















