Denver BTL-360
Ilustrācija var atšķirties

Denver BTL-360

Ražotājs: Denver
Denver BTL-360
Ilustrācija var atšķirties
no 16,95€līdz 31,23€42 PiedāvājumiRažotājs: Denver
  • Mūzikas jaudas izturība: kopā 10 W
  • Akumulatora darbības laiks līdz 3 stundām
  • RGB-LED apgaismojums vizuālajiem efektiem
  • Iespējams pievienot līdz diviem skaļruņiem
  • Atbalsta USB, Micro-SD, 3,5mm ligzda
  • Brīvroku funkcija zvaniem
  • Izmēri: Platums 9,5 cm, Augstums 18,8 cm, Dziļums 9,5 cm
Rādīt visus produkta datus

Cenas vēsture

1M 3M6M
Denver BTL-360
Preisalarm
guenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Denver

Populāri produkti

Denver BTS-21
Denver BTS-21
no 14,15€
JBL Xtreme 4
JBL Xtreme 4
no 199,00€
JBL Charge 6
JBL Charge 6
no 128,36€
JBL Flip 7
JBL Flip 7
no 91,84€
JBL Grip
JBL Grip
no 65,11€
JBL Charge 5
JBL Charge 5
no 101,70€
JBL Go 5
JBL Go 5
no 41,00€
JBL Go 4
JBL Go 4
no 32,00€

42 Piedāvājumi

izkārtojums:
Labākā atbilstība
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Denver BTL-360BU Blue
prodImage
16,95€
16,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Denver BTL-360B Black
prodImage
17,07€
17,07€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Denver BTL-360B Black | T-MLX55583 | 5706751071072
prodImage
17,70€
24,60€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Denver BTL-360BU Blue | T-MLX56013 | 5706751072772
prodImage
17,80€
24,70€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
(T-MLX55583) BTL-360B Black Denver 111151020780 | MBX_T-MLX55583 | 5706751071072
prodImage
17,95€
17,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Denver BTL-360BD Bordeaux 111151020800 5706751072741
prodImage
17,97€
17,97€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
(T-MLX56013) BTL-360BU Blue Denver 111151020810 | MBX_T-MLX56013 | 5706751072772
prodImage
18,10€
18,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Skaļrunis - DENVER - BTL-360B - Bluetooth 4.2 - Ūdensizturīgs - Akumulatora darbības laiks 8h
prodImage
18,19€
18,19€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Denver BTL-360BD Bordeaux
prodImage
18,50€
18,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Denver BTL-360B juoda garso kolonėlė
Bluetooth garsiakalbis su RGB šviesos funkcija Maksimali išėjimo galia: 2 X 50 W (2 X 5 W RMS) MicroSD kortelės lizdas ir USB įvestis MP3 atkūrimui Failų tipai: MP3 iš „MicroSD“ kortelės ir USB AUX įvestis Laisvų rankų įrangos funkcija skambučiams TWS funkcija (suporuokite du įrenginius stereo garsui) 2-3 valandos žaidimo vienu įkrovimu Maitinimas: įmontuota 1200 mAh ličio baterija (kraunama per USB-C) Dydis (P x A x A): 8,90 x 8,90 x 19,10 cm Tipas Bluetooth garsiakalbis Bluetooth + AUX įvestis + USB įvestis MP3 atkūrimas Kortelės lizdas MicroSD Mikrofonas + Atkūrimo laikas 2-3 h Įmontuotas akumuliatorius 1200mAh Akumuliatoriaus tipas Ličio Bendra išėjimo galia 2 x 50W RMS galios išvestis 2 x 5W LED apšvietimas + Spalva Juoda Matmenys 8.90 x 8.90 x 19.10 cm
prodImage
18,56€
18,56€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Denver BTL-360B Black 111151020780
prodImage
18,56€
21,06€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Denver BTL-360B Black
prodImage
18,59€
18,59€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Denver BTL-360B Black Bezvadu skaļrunis 111151020780
8 dienas
prodImage
19,10€
19,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bezvadu Skaļruņi Denver Electronics BTL-360BD
prodImage
19,50€
19,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Denver BTL-360B Black 5706751071072 ( 111151020780 20194745 5706751071072 BTL-360B ) pārnēsājamais skaļrunis
prodImage
20,00€
20,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Denver BTL-360B Black | T-MLX55583 | 5706751071072
prodImage
20,13€
23,63€
Piegāde: 3,50€
ar piegādi: 3,50€
Denver BTL-360B Black 111151020780
5 dienas
prodImage
20,30€
20,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Denver BTL-360BU Blue
prodImage
20,31€
20,31€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Denver BTL-360BU Blue | T-MLX56013 | 5706751072772
prodImage
20,31€
20,31€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Denver BTL-360B Black 50936#T-MLX55583
prodImage
20,33€
20,33€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Denver BTL-360BD Bordeaux 111151020800
prodImage
20,54€
23,04€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Denver BTL-360BD Bluetooth kolonėlė su RGB apšvietimu, bordo
Bluetooth speaker with RGB light function Maximum output power: 2 X 50 W (2 X 5 W RMS) MicroSD card slot and USB input for MP3 playback File types: MP3 from MicroSD card and USB AUX input Handsfree function for calls TWS function (pair two devices for stereo sound) 2-3 hours of gameplay on a single charge Power: built-in 1200 mAh lithium battery (charged via USB-C) Size (L x W x H): 8.90 x 8.90 x 19.10 cm
prodImage
20,68€
20,68€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
DENVER Denver BTL-360B Black
4 darba dienas
prodImage
20,91€
20,91€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Denver BTL-360B Black
Bluetooth speaker with RGB light function Max power output: 2 X 50W (2 X 5W RMS) MicroSD card slot & USB input for MP3 playback File types: MP3 from MicroSD card & USB AUX input Handsfree function for calls TWS function (Pair two units for stereo sound) 2-3 hours playtime per charge Power supply: 1200mAh lithium battery built-in (charged by USB-C) Size (W x D x H): 8.90 x 8.90 x 19.10 cm Manufactur Denver Total output power 2 X 50W (2 X 5W RMS) LED light for illumination + Playing time 2-3 hours Dimensions 8.90 x 8.90 x 19.10 cm Bluetooth + USB input + AUX input + Battery type 1200mAh Shoulder strap +
7-10 dienas
prodImage
20,99€
30,99€
Piegāde: 10,00€
ar piegādi: 10,00€
Denver BTL-360BD Bordeaux 111151020800
5 dienas
prodImage
21,80€
21,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Denver BTL-360B Black
2 dienas
prodImage
22,43€
25,28€
Piegāde: 2,85€
ar piegādi: 2,85€
Denver BTL-360BD Bordeaux 50936#T-MLX56012
prodImage
22,54€
22,54€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Denver BTL-360BD Bordeaux
Bluetooth speaker with RGB light function Max power output: 2 X 50W (2 X 5W RMS) MicroSD card slot & USB input for MP3 playback File types: MP3 from MicroSD card & USB AUX input Handsfree function for calls TWS function (Pair two units for stereo sound) 2-3 hours playtime per charge Power supply: 1200mAh lithium battery built-in (charged by USB-C) Size (W x D x H): 8.90 x 8.90 x 19.10 cm
10-19 dienas
prodImage
22,99€
41,99€
Piegāde: 19,00€
ar piegādi: 19,00€
Pārnēsājams mono skaļrunis Denver BTL-360B Melns 20194745
prodImage
22,99€
27,98€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Denver BTL-360BD Bordo Bezvadu skaļrunis 111151020800
8 dienas
prodImage
23,09€
23,09€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
Papildu funkcijas
Akumulatora darbības laiks līdz 3 stundām
RGB-LED apgaismojums vizuālajiem efektiem
Iespējams pievienot līdz diviem skaļruņiem
Atbalsta USB, Micro-SD, 3,5mm ligzda
Brīvroku funkcija zvaniem
Izmēri: Platums 9,5 cm, Augstums 18,8 cm, Dziļums 9,5 cm
Specifikācijas
Mūzikas jaudas izturība:kopā 10 W

Cenas vēsture

1M 3M6M
Denver BTL-360
Preisalarm
guenstiger.de-Preis

Vairāk no Denver

Denver BPS-354
no 81,80€
Denver BPS-35412 Salīdzināt cenas
Denver BPS-470
no 268,65€
Denver BPS-4706 Salīdzināt cenas
Denver BPS-250
no 75,20€
Denver BPS-25014 Salīdzināt cenas
Denver BPS-355
no 48,00€
Denver BPS-35515 Salīdzināt cenas
Denver BPS-458
no 181,78€
Denver BPS-45814 Salīdzināt cenas
Denver TSP-306
no 57,99€
Denver TSP-3062 Salīdzināt cenas
Denver BTG-616
no 40,07€
Denver BTG-61622 Salīdzināt cenas
Denver BTL-30
no 12,16€
Denver BTL-3020 Salīdzināt cenas
Denver BTG-158
no 17,13€
Denver BTG-1582 Salīdzināt cenas
Denver BTV-208
no 18,67€
Denver BTV-2086 Salīdzināt cenas

Līdzīgas cenas produkti

Gembird SPK-BT-LED-01
Gembird SPK-BT-LED-01
no 16,99€
Uz cenu salīdzinājumu
2 Piedāvājumi
Xiaomi Bluetooth skaļrunis Essential
Xiaomi Bluetooth skaļrunis Essential
no 16,88€
Uz cenu salīdzinājumu
19 Piedāvājumi
Denver BTS-51
Denver BTS-51
no 16,77€
Uz cenu salīdzinājumu
36 Piedāvājumi
Denver BTV-213
Denver BTV-213
no 20,37€
Uz cenu salīdzinājumu
62 Piedāvājumi
Adler AD 1904
Adler AD 1904
no 16,50€
Uz cenu salīdzinājumu
6 Piedāvājumi
Techly ICASBL321
Techly ICASBL321
no 17,50€
Uz cenu salīdzinājumu
4 Piedāvājumi
TerraTec Concert BT Mobile
TerraTec Concert BT Mobile
no 13,00€
Uz cenu salīdzinājumu
14 Piedāvājumi
JBL Clip 2
JBL Clip 2
no 16,29€
Uz cenu salīdzinājumu
5 Piedāvājumi
Defender Enjoy S400
Defender Enjoy S400
no 17,69€
Uz cenu salīdzinājumu
3 Piedāvājumi
Gembird SPK-BT-LED-02
Gembird SPK-BT-LED-02
no 20,95€
Uz cenu salīdzinājumu
4 Piedāvājumi
mozilla/5.0 applewebkit/537.36 (khtml, like gecko; compatible; claudebot/1.0; [email protected])
x-pixel