Denver WCT-8026W
Ilustrācija var atšķirties

Denver WCT-8026W

Ražotājs: Denver
Denver WCT-8026W
Ilustrācija var atšķirties
no 49,45līdz 90,7525 PiedāvājumiRažotājs: Denver
  • Efektīvie pikseļi: 48 MP
  • Displeja izmērs: 2"
  • Datu nesēji: MicroSD atmiņas karte
Rādīt visus produkta datus

Cenas vēsture

1M 3M6M
Denver WCT-8026W
Preisalarm
guenstiger.de-Preis

25 Piedāvājumi

izkārtojums:
Labākā atbilstība
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Denver WCT-8026W | 112131130110 | 5706751074134
prodImage
49,45
49,45
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Denver WCT-8026W 112131130110 5706751074134
prodImage
50,40
50,40
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Fotopistole Denver Wct-8026w ar Wi-fi
prodImage
51,00
51,00
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Denver WCT-8026W | T-MLX57442 | 5706751074134
prodImage
53,20
60,10
Piegāde: 6,90
ar piegādi: 6,90
(T-MLX57442) WCT-8026W Denver 112131130110 | MBX_T-MLX57442 | 5706751074134
prodImage
53,40
53,40
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Denver WCT-8026W
prodImage
53,71
53,71
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Denver WCT-8026W Wildlife Camera video ierīce
16 dienas
prodImage
53,99
53,99
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Denver WCT-8026W Wildlife Camera ( 112131130110 5706751074134 WCT-8026W ) novērošanas kamera
prodImage
55,00
55,00
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Denver WCT-8026W 112131130110
5 dienas
prodImage
57,10
57,10
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Denver WCT-8026W
Skaitmeninė laukinės gamtos kamera su 8MP CMOS vaizdo jutikliu Wi-Fi + Bluetooth funkcija (prisijunkite per "TrailCam Go" programėlę) Integruotas 2 colių LCD ekranas ir 34 vnt 940 nm IR šviesos diodai, skirti naudoti naktį 120° žiūrėjimo kampas/PIR jutimo atstumas 1-20 metrų „MicroSD“ kortelės lizdas, skirtas įrašyti iki 256 GB (MicroSD kortelė neįtraukta) Nuotraukos raiška: iki 48MP (interpoliuota) Vaizdo įrašo skiriamoji geba: iki 4K (interpoliuota) IP65 atsparus vandeniui Baterijos: 8 x AA (į komplektą neįeina) Pridedamas dirželis + USB Type-C laidas Vaizdo raiška 48MP Vaizdo raiška 4K Ekranas 2'' LCD IR diapazonas 1-20 m Objektyvo kampas 120° Infraraudonųjų spindulių šviesos diodai 34 Baterija 8 x AA
prodImage
58,00
58,00
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Denver WCT-8026W Wildkamera
Digital wildlife camera with 8MP CMOS image sensor Wi-Fi + Bluetooth function (connect via "TrailCam Go" app) Built-in 2" LCD screen and 34 pcs 940 nm IR LED's for night use 120° viewing angle/PIR sensing distance 1-20 meters MicroSD card slot for recording up to 256GB (MicroSD card not included) Photo resolution: up to 48MP (interpolated) Video resolution: up to 4K (interpolated) IP65 waterproof Batteries: 8 x AA (not included) Strap + USB Type-C cable included
11-14 dienas
prodImage
58,00
72,00
Piegāde: 14,00
ar piegādi: 14,00
Denver WCT-8026W | T-MLX57442 | 5706751074134
prodImage
58,08
61,58
Piegāde: 3,50
ar piegādi: 3,50
Denver WCT-8026W
2 dienas
prodImage
59,74
62,59
Piegāde: 2,85
ar piegādi: 2,85
Denver WCT-8026W Wildlife Camera 112131130110
prodImage
59,97
59,97
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
DENVER WCT-8026W - medību kamera - 8,0 MPix / 48,0 MP (interpolēts) - 4K - bezvadu LAN, Bluetooth
prodImage
60,55
65,54
Piegāde: 4,99
ar piegādi: 4,99
Denver WCT-8026W 50918#T-MLX57442
prodImage
61,47
61,47
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
DENVER Denver WCT-8026W
4 darba dienas
prodImage
62,92
62,92
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Denver WCT-8026W
1 diena
prodImage
62,92
65,91
Piegāde: 2,99
ar piegādi: 2,99
Denver WCT-8026W trail camera, camouflage (112131130110)
prodImage
63,82
63,82
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
DENVER WCT-8026W - medību kamera - 8,0 MPix / 48,0 MP (interpolēts) - 4K - bezvadu LAN, Bluetooth | WCT-8026W | 5706751074134 | WCT-8026W
prodImage
67,85
67,85
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Denver Novērošanas kamera WCT-8026W 112131130110, 8MP, 4K, 120°, 1-20m, IP65, 34 IR diodes, 256GB SD slots (112131130110)
2 dienas
prodImage
75,03
77,88
Piegāde: 2,85
ar piegādi: 2,85
Kamera do obserwacji dzikiej przyrody Denver WCT-8026W 20865946599
5 darba dienas
prodImage
80,79
80,79
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Kamera do obserwacji dzikiej przyrody Denver WCT-8026W
5 darba dienas
prodImage
87,35
87,35
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Kamera do obserwacji dzikiej przyrody Denver WCT-8026W 20865946599
5 darba dienas
prodImage
88,35
91,35
Piegāde: 3,00
ar piegādi: 3,00
Denver WCT-8026W 112131130110
prodImage
90,75
93,25
Piegāde: 2,50
ar piegādi: 2,50
Produkta dati
Fotofunkcija
Efektīvie pikseļi:48 MP
Funkcijas
Datu nesēji:MicroSD atmiņas karte
Reklāma
Displeja izmērs:2"

Cenas vēsture

1M 3M6M
Denver WCT-8026W
Preisalarm
guenstiger.de-Preis

Vairāk no Denver

Denver WCL-8040
no 92,00
Denver WCL-804017 Salīdzināt cenas
Denver KCA-1351
no 16,70
Denver KCA-135121 Salīdzināt cenas
Denver KPC-1363RO
no 41,60
Denver KPC-1363RO1 Salīdzināt cenas
Denver KCA-1340
no 11,10
Denver KCA-134031 Salīdzināt cenas
Denver WCS-5023
no 36,00
Denver WCS-502317 Salīdzināt cenas
Denver KCA-1320
no 25,86
Denver KCA-132016 Salīdzināt cenas
Denver KPC-1370
no 10,05
Denver KPC-137032 Salīdzināt cenas
Denver DCA-4818
no 26,70
Denver DCA-481861 Salīdzināt cenas
Denver KPC-1363BU
no 29,00
Denver KPC-1363BU13 Salīdzināt cenas
Denver DCA-4811
no 28,00
Denver DCA-481164 Salīdzināt cenas

Līdzīgas cenas produkti

Teva Tirra sieviešu sandale
Teva Tirra sieviešu sandale
no 45,99
Uz cenu salīdzinājumu
15 Piedāvājumi
Skechers Summits sievietēm (12985)
Skechers Summits sievietēm (12985)
no 65,99
Uz cenu salīdzinājumu
23 Piedāvājumi
Samsung Galaxy S25 256GB
Samsung Galaxy S25 256GB
no 581,95
Uz cenu salīdzinājumu
176 Piedāvājumi
Samsung Galaxy A57 5G 128GB
Samsung Galaxy A57 5G 128GB
no 320,00
Uz cenu salīdzinājumu
168 Piedāvājumi
Adidas Copa Mundial
Adidas Copa Mundial
no 139,00
Uz cenu salīdzinājumu
10 Piedāvājumi
Adidas Terrex Swift R2 GTX vīriešiem
Adidas Terrex Swift R2 GTX vīriešiem
no 103,95
Uz cenu salīdzinājumu
16 Piedāvājumi
Ninja Crispi FN101EU
Ninja Crispi FN101EU
no 119,60
Uz cenu salīdzinājumu
70 Piedāvājumi
Ninja Swirl by CREAMi NC701EU
Ninja Swirl by CREAMi NC701EU
no 264,00
Uz cenu salīdzinājumu
17 Piedāvājumi
Levoit LVAC 200
Levoit LVAC 200
no 133,15
Uz cenu salīdzinājumu
10 Piedāvājumi
Samsung Galaxy Watch7 LTE 40 mm
Samsung Galaxy Watch7 LTE 40 mm
no 190,00
Uz cenu salīdzinājumu
13 Piedāvājumi
mozilla/5.0 applewebkit/537.36 (khtml, like gecko; compatible; claudebot/1.0; [email protected])
x-pixel