Ilustrācija var atšķirties
Epson LQ-630
Ražotājs: Epson
Ilustrācija var atšķirties
- Adatu printeris
- Adatu skaits: 24 gab.
- Drukas izšķirtspēja m/b: 360 dpi x 360 dpi
- Mediju formāti: DIN/ISO A4
- Saskarnes: Paralēlais (IEEE1284), Sērijveida (RS232), USB 1.1
- Darbības troksnis: 57 dB
- Izmēri: P386 mm x A185 mm x D306 mm
- Svars: 3,5 kg
Cenas vēsture
1M 3M6M
Epson LQ-630
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Epson
Populāri produkti

Epson LQ-350
no 284,30€

TallyGenicom MIP480
no 1 050,74€

TallyGenicom 5040
no 928,19€

Oki Microline 1120
no 174,91€

Oki Microline ML5591eco
no 802,65€

Oki ML-5590
no 741,20€

Epson PLQ-50
no 527,48€

Epson FX-890
no 700,88€

Epson LQ-590IIN
no 890,45€
10 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Adatu printeris Epson LQ-630 | C11C480141 | 8715946538068 | 84433210

499,20€
499,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
EPSON LQ-630 dot matrix printer ( C11C480141 ) printeris

505,00€
505,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Drukarka igłowa Epson LQ-630 | C11C480141 | 8715946538068

505,95€
505,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Epson LQ-630 punktmatricas printeris 360 x 180 DPI 360 cps C11C480141

514,29€
519,28€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Adatu printeris Epson LQ-630 | C11C480141 | 8715946538068 | 84433210

524,00€
530,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Adatu printeris Epson LQ-630 | C11C480141 | 8715946538068 | 84433210

543,78€
543,78€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Epson LQ-630 Impact dot matrix C11C480141
5 dienas

563,60€
563,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Drukarka iglowa Epson LQ-630 ( 8715946538068 )

575,00€
575,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Epson LQ-630 dot matrix printer 360 x 180 DPI 360 cps C11C480141

640,33€
640,33€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Epson LQ-630 dot matrix printer 360 x 180 DPI 360 cps C11C480141

781,42€
783,92€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Adatu skaits: | 24 gab. |
|---|---|
| Drukas izšķirtspēja m/b: | 360 dpi x 360 dpi |
| Mediju formāti: | DIN/ISO A4 |
| Saskarnes: | Paralēlais (IEEE1284), Sērijveida (RS232), USB 1.1 |
| Darbības troksnis: | 57 dB |
| Izmēri: | P386 mm x A185 mm x D306 mm |
|---|---|
| Svars: | 3,5 kg |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Epson LQ-630
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






















