Ilustrācija var atšķirties
GIGABYTE B550 Aorus Elite V2
Ražotājs: GIGABYTE
Ilustrācija var atšķirties
- Mātesplate
- Ligzda: AM4
- Atmiņas tips: DDR4
- Maks. atmiņas lielums: 128 GB
- Savienojumi: 3,5 mm ligzdas savienojums, Audio ieeja (3,5 mm), Audio izeja (3,5 mm), Austiņas, DisplayPort, HDMI izeja, Mikrofons, S/PDIF optiskā, USB 1.1, USB 2.0, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB-A, 2.5 Gigabit Ethernet RJ45 (2500Mbit)
- Formas faktors: ATX
- Mikroshēmu komplekts: AMD B550
- DIMM skaits: 4
Cenas vēsture
1M 3M6M
GIGABYTE B550 Aorus Elite V2
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
GIGABYTE
Populāri produkti

GIGABYTE B550M K
no 71,80€

ASUS Prime A520M-K
no 51,22€

Asus ROG Strix B850-I Gaming WiFi
no 290,00€

MSI B550-A Pro
no 107,05€

ASUS ROG Crosshair X870E Hero
no 575,64€

ASRock B550M-HDV
no 65,40€

ASUS TUF Gaming B450-Plus II
no 93,01€

MSI MAG X870E Tomahawk WiFi
no 276,95€

MSI A520M-A Pro
no 49,55€

ASUS ROG Strix B650E-I Gaming WiFi
no 195,85€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Gigabyte B550 Aorus Elite V2 mātesplate B550 AORUS ELITE V2

126,09€
126,09€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| DIMM skaits: | 4 |
|---|---|
| Atmiņas tips: | DDR4 |
| Atmiņas takts frekvence: | 2.666 MHz |
| Atmiņas takts OC: | 4.733 MHz |
| Maks. atmiņas lielums: | 128 GB |
| LAN mikroshēma: | Realtek 2.5GbE |
|---|---|
| LAN ātrums: | 10 Mbit (IEEE 802.3), 100 Mbit (IEEE 802.3u), 1000 Mbit (IEEE 802.3ab), 2500 Mbit (IEEE 802.3bz) |
| Audio mikroshēma: | Realtek ALC1200 |
| Audio kanāli: | 7.1 (Surround) |
| BIOS tips: | UEFI |
|---|---|
| Bluetooth: | Nē |
| Formas faktors: | ATX |
|---|---|
| Izmēri: | P30,50 cm x D24,40 cm |
| Mikroshēmu komplekts: | AMD B550 |
|---|
| Ligzda: | AM4 |
|---|
| RAID saderība: | RAID 0, RAID 1, RAID 10 |
|---|---|
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, Audio ieeja (3,5 mm), Audio izeja (3,5 mm), Austiņas, DisplayPort, HDMI izeja, Mikrofons, S/PDIF optiskā, USB 1.1, USB 2.0, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB-A, 2.5 Gigabit Ethernet RJ45 (2500Mbit) |
| USB 2.0 pieslēgvietas: | 2x |
| USB 3.2 pieslēgvietas: | 5x |
| USB4 pieslēgvietas: | 0x |
| Saskarnes: | M.2, S-ATA III (600 MB/s) |
| PCI-Express saskarnes: | 1x PCI-Express 3.0 x1, 1x PCI-Express 3.0 x4, 2x PCI-Express 3.0 x16, 1x PCI-Express 4.0 x16 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
GIGABYTE B550 Aorus Elite V2
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no GIGABYTE
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
GIGABYTE G27QGIGABYTE M27QGIGABYTE M27Q monitorsGIGABYTE M27Q XGIGABYTE M28UGIGABYTE monitorsGigant MēbelesGimcat Nutri PocketsGliemeži DārzāGolf 0 a 100Chipset B550Asrock B550M HDV AMD B550AMD B550 chipsetAsrock B550 HDVAM4 B550B550 PCIe 4.0Asrock B550M HDVAorus DDR4ASRock B550 Phantom Gaming 4Gigabyte Atmiņa




















