Ilustrācija var atšķirties
GIGABYTE B550M K
Ražotājs: GIGABYTE
Ilustrācija var atšķirties
- Mātesplate
- Ligzda: AM4
- Atmiņas tips: DDR4
- Maks. atmiņas lielums: 64 GB
- Savienojumi: Audio ieeja (3,5 mm), Audio izeja (3,5 mm), DisplayPort, HDMI izeja, Mikrofons, PS/2, USB 2.0, USB 3.2 Gen 1, USB-A, Gigabitu Ethernet RJ45 (1000 Mbit)
- Formas faktors: MicroATX
- Mikroshēmu komplekts: AMD B550
- DIMM skaits: 4
Cenas vēsture
1M 3M6M
GIGABYTE B550M K
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
GIGABYTE
Populāri produkti

GIGABYTE B550M Aorus Elite
no 80,38€

ASUS Prime A520M-K
no 49,06€

Asus ROG Strix B850-I Gaming WiFi
no 290,00€

MSI B550-A Pro
no 105,25€

ASUS ROG Crosshair X870E Hero
no 567,53€

ASRock B550M-HDV
no 65,05€

ASUS TUF Gaming B450-Plus II
no 93,01€

MSI MAG X870E Tomahawk WiFi
no 276,45€

MSI A520M-A Pro
no 49,10€

ASUS ROG Strix B650E-I Gaming WiFi
no 194,00€
41 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Pamatplate Intel procesorsiem Gigabyte B550M K 1.0 M/B Processor family AMD, Processor socket AM4, DDR4 DIMM, Memory slots 4, Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2, Number of SATA connectors 4, Chipset AMD B550, Micro ATX | B550M K | 4719331852764

88,10€
95,00€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Mātesplate Mātesplate Gigabyte B550M K 1.0 AMD B550

90,59€
90,59€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte B550M K Mātesplate (B550M-K)

94,95€
94,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Gigabyte | B550M K 1.0 M/B | Processor family AMD | Processor socket AM4 | DDR4 DIMM | Memory slots 4 | Supported hard disk drive interfaces \tSATA

94,37€
96,87€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Gigabyte B550M K Mātesplate | B550M K | 4719331852764 | PLYGIGAM40078

94,60€
101,50€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Gigabyte B550M K Motherboard B550M-K

98,69€
98,69€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Pamatplate AMD procesorsiem Gigabyte Mainboard||AMD B550|SAM4|Micro-ATX|Memory DDR4|Memory slots 4|1xPCI-Express 3.0 1x|1xPCI-Express 4.0 16x|2xM.2|1xHDMI|1xDisplayPort|2xAudio-In|1xAudio-Out|4xUSB 2.0|4xUSB 3.2|1xPS/2|1xRJ45|B550MK

99,76€
102,26€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Pamatplate Intel procesorsiem Gigabyte B550M K 1.0 M/B Processor family AMD, Processor socket AM4, DDR4 DIMM, Memory slots 4, Supported hard disk drive interfaces \tSATA, M.2, Number of SATA connectors 4, Chipset AMD B550, Micro ATX

103,70€
106,20€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
GIGABYTE B550M K AM4 DDR4 mATX MB

108,65€
111,15€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Gigabyte B550M K Mātesplate

113,16€
115,66€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Datoru piederumi Gigabyte GIGABYTE B550M K AM4 64GB DDR4 2xM.2

122,27€
124,77€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| DIMM skaits: | 4 |
|---|---|
| Atmiņas tips: | DDR4 |
| Atmiņas takts frekvence: | 3 200 MHz |
| Maks. atmiņas lielums: | 64 GB |
| LAN mikroshēma: | Realtek RTL8118AS |
|---|---|
| LAN ātrums: | 10 Mbit (IEEE 802.3), 100 Mbit (IEEE 802.3u), 1000 Mbit (IEEE 802.3ab) |
| Audio mikroshēma: | Realtek ALC887 |
| Audio kanāli: | 7.1 (Surround) |
| BIOS tips: | UEFI |
|---|
| Formas faktors: | MicroATX |
|---|---|
| Izmēri: | P24,4 cm x D24,4 cm |
| Mikroshēmu komplekts: | AMD B550 |
|---|
| Ligzda: | AM4 |
|---|
| RAID saderība: | RAID 0, RAID 1, RAID 10 |
|---|---|
| Savienojumi: | Audio ieeja (3,5 mm), Audio izeja (3,5 mm), DisplayPort, HDMI izeja, Mikrofons, PS/2, USB 2.0, USB 3.2 Gen 1, USB-A, Gigabitu Ethernet RJ45 (1000 Mbit) |
| USB 2.0 pieslēgvietas: | 4x |
| USB 3.2 pieslēgvietas: | 4x |
| Saskarnes: | M.2, S-ATA III (600 MB/s) |
| PCI-Express saskarnes: | 1x PCI-Express 3.0 x1, 1x PCI-Express 4.0 x16 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
GIGABYTE B550M K
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
























