Ilustrācija var atšķirties
GIGABYTE G27Q
Ražotājs: GIGABYTE
Ilustrācija var atšķirties
- LED monitors
- Ekrāna izmērs: 27
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 2.560 Pikseļi x 1.440 pikseļi
- Integrētie skaļruņi: Jā
- Pivotfunkcija: Nē
- Elektroenerģijas patēriņš SDR: 28 kWh/1000h
- Ekrāna diagonāle: 68,60 cm
Cenas vēsture
1M 3M
GIGABYTE G27Q
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
GIGABYTE
Populāri produkti

GIGABYTE GS27U
no 225,00€

Lenovo ThinkVision M15 (62CAUAT1WL)
no 173,35€

Dell UltraSharp U2724DE
no 449,99€

Dell 27 Plus 4K USB-C Monitors S2725QC
no 344,67€

LG 24BA550-B
no 115,25€

Dell 27 Plus 4K Monitors S2725QS
no 296,23€
8 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Gigabyte Monitor gigabyte led 27" g27q2 200hz (210hz o/c)

196,66€
196,66€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GIGABYTE G27Q2 27” 2K QHD Gaming Monitor - 2560 x 1440, 200Hz, 1ms, 350 cd/m², G-Sync Compatible, FreeSync Premium, HDR10, HDMI 2.0, Displayport 1.4 G27Q2 EK

236,98€
241,97€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Gigabyte G27Q20 27 " IPS 16:9 monitors G27Q20 EK

331,99€
331,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GIGABYTE GAMING MONITOR 27" G27Q24 GO27Q24

353,56€
353,56€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GIGABYTE GAMING MONITOR 27" G27Q24 GO27Q24

364,53€
371,53€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
GIGABYTE GAMING MONITOR 27" G27Q24

369,17€
369,17€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GIGABYTE SPĒĻU MONITORS 27" G27Q24

375,57€
375,57€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GIGABYTE GAMING MONITOR 27" G27Q24 604906

381,57€
381,57€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Energoefektivitātes klase SDR: | G (Skala A-G) |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 28 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 44 kWh/1000h |
| Izmēri ar statīvu: | P61,90 cm x A51,90 cm x D20,30 cm |
|---|---|
| Svars ar statīvu: | 7,30 kg |
| Ekrāna diagonāle: | 68,60 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 27 |
| Paneļa tehnoloģija: | IPS |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 2.560 Pikseļi x 1.440 pikseļi |
| Kontrasts: | Statisks |
| Kontrasts: | 1.000:1 |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 350 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| Savienojumi: | Audio izeja (3,5 mm), DisplayPort, HDMI ieeja, USB 3.0, USB-A |
|---|
| AMD FreeSync: | Jā |
|---|---|
| Integrētie skaļruņi: | Jā |
| Augstuma regulēšana: | Jā |
| Noliecšanas funkcija: | Jā |
| Pivotfunkcija: | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M
GIGABYTE G27Q
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti































