Ilustrācija var atšķirties
GIGABYTE Gaming A16 CMHI2DE894SH
Ražotājs: GIGABYTE
Ilustrācija var atšķirties
- Intel klēpjdators
- Procesora modelis: Intel Core i7
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Displeja izmērs: 40,64 cm (16)
- Cietā diska ietilpība: 1 TB
- Cietais disks: (SSD) Cietvielu disks
- Grafika: Nvidia GeForce RTX 4050
- Operētājsistēma: Microsoft Windows 11 Home
Cenas vēsture
1M 3M6M
GIGABYTE Gaming A16 CMHI2DE894SH
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
GIGABYTE
Populāri produkti

GIGABYTE Gaming A16 (CVHI3DE894SH)
no 1 249,55€

Lenovo ThinkPad P16 G3 (21RQ000GGE)
no 3 924,60€

HP ZBook Fury G1i 16 (98L81ET)
no 6 689,38€

Samsung Galaxy Book5 Pro 360 (NP960QHA-KG2DE)
no 1 205,00€

Dell Pro 14 Plus PB14250 (42MTJ)
no 1 265,95€

HP 250 G10 (8X9V2ES)
no 585,00€

Medion SPRCHRGD 14 S2 (MD62721)
no 1 115,00€

ASUS VivoBook 15 OLED X1505VA-MA884W
no 923,70€
8 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Gigabyte Gaming A16 CMHI2DE894SH, Black Steel Gaming Laptop, Core i7-13620H, RTX 4050 GIGABYTE GAMING A16 CMHI2DE8H

1 021,50€
1 021,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GigaByte GAMING A16 CMHI2DE894SH (Black, Intel® Core? i7-13620H, NVIDIA GeForce RTX 4050, 16 GB DDR5, 1 TB (1 TB SSD), Windows 11 Home) | GIGABYTE GAMING A16 CMHI2DE894SH | 4719331766993

1 080,35€
1 080,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte GAMING A16 CMHI2DE894SH - 180°-Scharnierdesign - Intel Core i7 13620H - Win 11 Home - GeForce RTX 4050 - 16 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 40.6 cm (16) (GAMING A16 CMHI2DE894SH)

1 086,90€
1 091,89€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
GIGABYTE GAMING A16 CMH 16" FHD 165Hz i7-13620H 16GB/1TB RTX 4050 Win11 | CMHI2DE894SH | 4719331766993 | 1C37-07V

1 093,20€
1 093,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GIGABYTE GAMING A16 CMHI2DE894SH - 16" FHD+ 165 Hz Display Intel Core i7-13620H 16GB RAM 1TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4050 Windows 11 Hom GAMING A16 CMHI2DE894SH (4719331766993) ( JOINEDIT79014568 ) Portatīvais dators

1 105,00€
1 105,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GIGABYTE GAMING A16 CMHI2DE894SH - 16" FHD+ 165 Hz Display, Intel i7-13620H, 16GB RAM, 1TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 4050, Windows 11 Home DE keyboard

1 119,00€
1 119,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GIGABYTE GAMING A16 CMH Intel Registered Core Trademark i7-13620H 16GB/1TB/RTX4050 W11Home A16 CMHI2DE894SH (4719331766993) ( JOINEDIT80527974 ) Portatīvais dators

1 140,00€
1 140,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GigaByte GAMING A16 CMHI2DE894SH (black, Intel Core? i7-13620H, NVIDIA GeForce RTX 4050, 16 GB DDR5, 1 TB (1 TB SSD), Windows 11 Home) - German - DE Layout GIGABYTE GAMING A16 CMHI2DE894SH

1 309,20€
1 309,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 12 h |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 76 Wh |
| Jauda: | 150 W |
| Cieto disku skaits: | 2 |
|---|---|
| Cietā diska ietilpība: | 1 TB |
| Cietais disks: | (SSD) Cietvielu disks |
| Tastatūras apgaismojums: | Jā |
|---|---|
| Skārienpaliktnis |
| Diskdzinis: | Bez diska piedziņas |
|---|
| Grafika: | Nvidia GeForce RTX 4050 |
|---|---|
| Grafikkartes atmiņa: | 6 GB |
| Izmēri: | P35,80 cm x A1,90 cm x D26,30 cm |
|---|---|
| Svars: | 2,20 kg |
| LAN ātrums: | 10 Mbit (IEEE 802.3), 100 Mbit (IEEE 802.3u), 1000 Mbit (IEEE 802.3ab) |
|---|---|
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Bluetooth: | Jā |
| Bluetooth versija: | 5.2 |
| Iebūvēts mikrofons: | Jā |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Atmiņas tips: | DDR5 |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
| Atmiņas takts frekvence: | 5.600 MHz |
| Maks. atmiņas lielums: | 64 GB |
| Procesora modelis: | Intel Core i7 |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | 13620H |
| Kodolu skaits: | 10 |
| Procesora takts: | 2,40 GHz |
| Procesora takts Turbo: | 4,90 GHz |
| Operētājsistēma: | Microsoft Windows 11 Home |
|---|
| LED fona apgaismojums: | Nē |
|---|---|
| Displeja izmērs: | 40,64 cm (16) |
| Izšķirtspēja: | 1.920 Pikseļi x 1.200 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 165 Hz |
| Displeja īpašības: | Matēts |
| USB 2.0 pieslēgvietas: | 1x |
|---|---|
| USB 3.0 pieslēgvietas: | 3x |
| USB 3.1 pieslēgvietas: | 0x |
| USB 3.2 pieslēgvietas: | 0x |
| USB4 pieslēgvietas: | 0x |
| Thunderbolt pieslēgvietas: | 0x |
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, DisplayPort, Elektrospraudnis, HDMI ieeja, HDMI izeja, USB-A, USB-C, Gigabitu Ethernet RJ45 (1000 Mbit) |
Cenas vēsture
1M 3M6M
GIGABYTE Gaming A16 CMHI2DE894SH
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




























