Ilustrācija var atšķirties
GIGABYTE GA-Z270-HD3P
Ražotājs: GIGABYTE
Ilustrācija var atšķirties
- Mātesplate
- Ligzda: 1151
- Atmiņas tips: DDR4
- Maks. atmiņas lielums: 64,00 GB
- Savienojumi: 15 Pin D-SUB izeja, 7.1 Audio, Audio ieeja (3,5 mm), DVI-D, HDMI izeja, Mikrofons, PS/2, USB 3.1, USB-C, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit), Gigabitu Ethernet RJ45 (1000 Mbit)
- Formas faktors: ATX
- DIMM skaits: 4
- Atmiņas takts frekvence: 2 400 MHz
Ražotājs:
GIGABYTE
Populāri produkti

GIGABYTE B760M H DDR4
no 77,66€

ASRock B760M-ITX/D4 WiFi
no 115,80€

MSI B760 Gaming Plus WiFi
no 120,87€

MSI MAG B760 Tomahawk WiFi
no 158,95€

ASUS ROG Maximus Z890 Hero BTF
no 678,24€

ASRock Z890 Pro-A RS WiFi White
no 194,69€

MSI B760 Gaming Plus WiFi DDR4
no 129,75€

MSI MAG Z790 Tomahawk WiFi
no 193,04€

MSI PRO Z890-A WiFi
no 269,10€

MSI Pro B760M-P DDR4
no 76,38€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
PHS-memory 8GB RAM Speicher für Gigabyte GA-Z270-HD3P (rev. 1.0) DDR4 UDIMM ECC 2400MHz (SP227569)

245,02€
250,01€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| DIMM skaits: | 4 |
|---|---|
| Atmiņas tips: | DDR4 |
| Atmiņas takts frekvence: | 2 400 MHz |
| Maks. atmiņas lielums: | 64,00 GB |
| Iebūvētā grafiskā karte: | Jā |
|---|---|
| Grafikas čips: | Intel HD grafika |
| LAN mikroshēma: | Intel I219-V |
| LAN ātrums: | 10 Mbit (IEEE 802.3), 100 Mbit (IEEE 802.3u), 1000 Mbit (IEEE 802.3ab) |
| Audio mikroshēma: | Realtek ALC887 |
| Audio kanāli: | 7.1 (Surround) |
| BIOS tips: | AMI |
|---|
| Formas faktors: | ATX |
|---|---|
| Izmēri: | P305,00 mm x D225,00 mm |
| Ligzda: | 1151 |
|---|
| RAID saderība: | RAID 0, RAID 1, RAID 10, RAID 5 |
|---|---|
| Savienojumi: | 15 Pin D-SUB izeja, 7.1 Audio, Audio ieeja (3,5 mm), DVI-D, HDMI izeja, Mikrofons, PS/2, USB 3.1, USB-C, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit), Gigabitu Ethernet RJ45 (1000 Mbit) |
| USB 2.0 pieslēgvietas: | 2x |
| USB 3.1 pieslēgvietas: | 6x |
| Saskarnes: | M.2, S-ATA III (600 MB/s), SATAe, USB 2.0, USB 3.1 |
| PCI-Express saskarnes: | 2x PCI-Express 3.0 x1, 2x PCI-Express 3.0 x16 |
| PCI saskarne: | 2x |
Populāri produkti




















