Ilustrācija var atšķirties
GIGABYTE H610M H DDR4
Ražotājs: GIGABYTE
Ilustrācija var atšķirties
- Mātesplate
- Ligzda: LGA 1700
- Atmiņas tips: DDR4
- Maks. atmiņas lielums: 64 GB
- Savienojumi: 15 Pin D-SUB izeja, Audio ieeja (3,5 mm), Audio izeja (3,5 mm), HDMI izeja, Mikrofons, PS/2, USB 2.0, USB 3.2 Gen 1, USB-A, Gigabitu Ethernet RJ45 (1000 Mbit)
- Formas faktors: MicroATX
- Mikroshēmu komplekts: Intel H610
- DIMM skaits: 2
Cenas vēsture
1M 3M6M
GIGABYTE H610M H DDR4
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
GIGABYTE
Populāri produkti

GIGABYTE B760M H DDR4
no 78,41€

Asus ROG Strix B860-I Gaming WiFi
no 220,00€

MSI MEG Z890 Ace
no 615,45€

ASRock B760M-ITX/D4 WiFi
no 115,80€

ASUS ROG Maximus Z890 Hero BTF
no 635,00€

MSI B760 Gaming Plus WiFi DDR4
no 135,44€

MSI MAG Z890 Tomahawk WiFi
no 280,90€

MSI Pro B760M-P DDR4
no 85,30€

MSI PRO Z890-A WiFi
no 262,85€

ASUS Prime B760M-A WiFi D4
no 110,97€
32 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
GIGABYTE H610M D3H WIFI DDR4

117,84€
120,34€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Datoru piederumi Gigabyte GIGABYTE H610M D3W DDR4

119,50€
122,00€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| DIMM skaits: | 2 |
|---|---|
| Atmiņas tips: | DDR4 |
| Atmiņas takts frekvence: | 3.200 MHz |
| Maks. atmiņas lielums: | 64 GB |
| LAN mikroshēma: | Intel I219-V |
|---|---|
| LAN ātrums: | 10 Mbit (IEEE 802.3), 100 Mbit (IEEE 802.3u), 1000 Mbit (IEEE 802.3ab) |
| Audio mikroshēma: | Realtek ALC897 |
| Audio kanāli: | 7.1 (Surround) |
| BIOS tips: | UEFI |
|---|
| Formas faktors: | MicroATX |
|---|---|
| Izmēri: | P24,40 cm x D24,40 cm |
| Mikroshēmu komplekts: | Intel H610 |
|---|
| Ligzda: | LGA 1700 |
|---|
| Savienojumi: | 15 Pin D-SUB izeja, Audio ieeja (3,5 mm), Audio izeja (3,5 mm), HDMI izeja, Mikrofons, PS/2, USB 2.0, USB 3.2 Gen 1, USB-A, Gigabitu Ethernet RJ45 (1000 Mbit) |
|---|---|
| USB 2.0 pieslēgvietas: | 4x |
| USB 3.0 pieslēgvietas: | 2x |
| Saskarnes: | M.2, S-ATA III (600 MB/s) |
| PCI-Express saskarnes: | 1x PCI-Express 3.0 x1, 1x PCI-Express 4.0 x16 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
GIGABYTE H610M H DDR4
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















