Ilustrācija var atšķirties
GIGABYTE TRX40 Aorus Master
Ražotājs: GIGABYTE
Ilustrācija var atšķirties
- Mātesplate
- Ligzda: sTRX4
- Atmiņas tips: DDR4
- Maks. atmiņas lielums: 256,00 GB
- Savienojumi: Audio ieeja (3,5 mm), Audio izeja (3,5 mm), Mikrofons, S/PDIF optiskā, USB 2.0, USB 3.1, USB-A, USB-C, 5 Gigabit Ethernet RJ45 (5000Mbit), Gigabitu Ethernet RJ45 (1000 Mbit)
- Formas faktors: E-ATX
- Mikroshēmu komplekts: AMD TRX40
- Atmiņas takts frekvence: 2 933 MHz
Ražotājs:
GIGABYTE
Populāri produkti

GIGABYTE B550M K
no 61,15€

ASUS Prime A520M-K
no 49,32€

ASRock B550M-HDV
no 66,40€

MSI MPG B850I Edge TI WiFi
no 218,57€

ASUS ROG Strix B550-XE Gaming WiFi
no 308,65€

MSI MPG X670E Carbon WiFi
no 316,52€

MSI MAG B650 Tomahawk WiFi
no 161,65€

ASUS ROG Strix X870E-E Gaming WiFi
no 450,35€

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming WiFi
no 221,99€

ASRock X570D4U-2L2T/BCM
no 525,80€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
PHS-memory 16GB RAM Speicher passend für Gigabyte AORUS MASTER TRX40 (rev. 1.0) DDR4 UDIMM ECC 3200MHz PC4-25600-E (SP442081)

558,30€
563,29€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
PHS-memory 32GB RAM Speicher passend für Gigabyte AORUS MASTER TRX40 (rev. 1.0) DDR4 UDIMM ECC 3200MHz PC4-25600-E (SP442082)

894,83€
899,82€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Atmiņas tips: | DDR4 |
|---|---|
| Atmiņas takts frekvence: | 2 933 MHz |
| Maks. atmiņas lielums: | 256,00 GB |
| LAN mikroshēma: | Marvell AQtion AQC111 / Intel I211-AT |
|---|---|
| LAN ātrums: | 10 Mbit (IEEE 802.3), 100 Mbit (IEEE 802.3u), 1000 Mbit (IEEE 802.3ab), 2500 Mbit (IEEE 802.3bz), 5000 Mbit (IEEE 802.3bz) |
| Audio mikroshēma: | Realtek ALC1220 / ?Realtek ALC4050H / ESS ES9218 Sabre |
| Audio kanāli: | 7.1 (Surround) |
| Bluetooth: | Jā |
|---|
| Formas faktors: | E-ATX |
|---|---|
| Izmēri: | P30,50 cm x D33,00 cm |
| Mikroshēmu komplekts: | AMD TRX40 |
|---|
| Ligzda: | sTRX4 |
|---|
| RAID saderība: | RAID 0, RAID 1, RAID 10 |
|---|---|
| Savienojumi: | Audio ieeja (3,5 mm), Audio izeja (3,5 mm), Mikrofons, S/PDIF optiskā, USB 2.0, USB 3.1, USB-A, USB-C, 5 Gigabit Ethernet RJ45 (5000Mbit), Gigabitu Ethernet RJ45 (1000 Mbit) |
| USB 2.0 pieslēgvietas: | 2x |
| USB 3.1 pieslēgvietas: | 6x |
| Saskarnes: | Bezvadu LAN (802.11a), Bezvadu LAN (802.11ac), Bezvadu LAN (802.11ax), Bezvadu LAN (802.11n), Bezvadu tīkls (802.11b), Bezvadu tīkls (802.11g) |
| PCI-Express saskarnes: | 1x PCI-Express 4.0 x1, 4x PCI-Express 4.0 x16 |
Populāri produkti




















