Ilustrācija var atšķirties
GIGABYTE X570S AORUS ELITE AX
Ražotājs: GIGABYTE
Ilustrācija var atšķirties
- Mātesplate
- Ligzda: AM4
- Atmiņas tips: DDR4
- Maks. atmiņas lielums: 128,00 GB
- Savienojumi: 3,5 mm ligzdas savienojums, Antena, HDMI izeja, Toslink, USB 2.0, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 2x2, USB-A, USB-C, 2.5 Gigabit Ethernet RJ45 (2500Mbit)
- Formas faktors: ATX
- Mikroshēmu komplekts: AMD X570
- DIMM skaits: 4
Ražotājs:
GIGABYTE
Populāri produkti

GIGABYTE B550M K
no 61,15€

ASUS Prime A520M-K
no 49,22€

Asus ROG Strix B850-I Gaming WiFi
no 289,65€

MSI B550-A Pro
no 105,55€

ASUS ROG Crosshair X870E Hero
no 570,57€

ASRock B550M-HDV
no 66,40€

ASUS TUF Gaming B450-Plus II
no 93,01€

MSI MAG X870E Tomahawk WiFi
no 297,79€

MSI A520M-A Pro
no 52,00€

ASUS ROG Strix B650E-I Gaming WiFi
no 195,65€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
PHS-memory 8GB RAM Speicher kompatibel mit Gigabyte AORUS ELITE AX X570S (rev. 1.1) DDR4 UDIMM ECC 2400MHz PC4-2400T-E (SP492870)

245,02€
250,01€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
PHS-memory 16GB RAM Speicher kompatibel mit Gigabyte AORUS ELITE AX X570S (rev. 1.1) DDR4 UDIMM ECC 2400MHz PC4-2400T-E (SP492871)

422,55€
427,54€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| DIMM skaits: | 4 |
|---|---|
| Atmiņas tips: | DDR4 |
| Atmiņas takts frekvence: | 2 933 MHz |
| Maks. atmiņas lielums: | 128,00 GB |
| LAN mikroshēma: | Realtek RTL8125BG |
|---|---|
| LAN ātrums: | 10 Mbit (IEEE 802.3), 100 Mbit (IEEE 802.3u), 1000 Mbit (IEEE 802.3ab), 2500 Mbit (IEEE 802.3bz) |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Audio mikroshēma: | Realtek ALC1220 |
| Audio kanāli: | 7.1 (Surround) |
| BIOS tips: | UEFI |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 5.2 |
| Formas faktors: | ATX |
|---|---|
| Izmēri: | P30,50 cm x D24,40 cm |
| Mikroshēmu komplekts: | AMD X570 |
|---|
| Ligzda: | AM4 |
|---|
| RAID saderība: | RAID 0, RAID 1, RAID 10 |
|---|---|
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, Antena, HDMI izeja, Toslink, USB 2.0, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 2x2, USB-A, USB-C, 2.5 Gigabit Ethernet RJ45 (2500Mbit) |
| USB 2.0 pieslēgvietas: | 4x |
| USB 3.2 pieslēgvietas: | 8x |
| Saskarnes: | M.2, S-ATA III (600 MB/s) |
| PCI-Express saskarnes: | 3x PCI-Express 4.0 x16 |
Populāri produkti




















