Ilustrācija var atšķirties
GIGABYTE Z790 Gaming X AX
Ražotājs: GIGABYTE
Ilustrācija var atšķirties
- Mātesplate
- Ligzda: LGA 1700
- Atmiņas tips: DDR5
- Maks. atmiņas lielums: 128 GB
- Savienojumi: Antena, Audio ieeja (3,5 mm), Audio izeja (3,5 mm), DisplayPort, HDMI izeja, S/PDIF optiskā, USB 2.0, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 2x2, USB-A, USB-C, 2.5 Gigabit Ethernet RJ45 (2500Mbit)
- Formas faktors: ATX
- DIMM skaits: 4
- Atmiņas takts frekvence: 4.800 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
GIGABYTE Z790 Gaming X AX
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
GIGABYTE
Populāri produkti

GIGABYTE B760M H DDR4
no 78,42€

Asus ROG Strix B860-I Gaming WiFi
no 233,49€

MSI MEG Z890 Ace
no 615,50€

ASRock B760M-ITX/D4 WiFi
no 115,80€

ASUS ROG Maximus Z890 Hero BTF
no 629,30€

MSI B760 Gaming Plus WiFi DDR4
no 135,44€

MSI MAG Z890 Tomahawk WiFi
no 280,45€

MSI Pro B760M-P DDR4
no 85,20€

MSI PRO Z890-A WiFi
no 263,60€

ASUS Prime B760M-A WiFi D4
no 110,97€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Pamatplate Intel procesorsiem Gigabyte SALE OUT. Z790 GAMING X AX 1.0 M/B | Z790 GAMING X AX 1.0 M/B | Processor family Intel | Processor socket LGA1700 | DDR5 DIMM | Memory slots 4 | Supported hard disk drive interfaces \tSATA, M.2 | Number of SATA con Z790 GAMING X AXSO

229,90€
232,40€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| DIMM skaits: | 4 |
|---|---|
| Atmiņas tips: | DDR5 |
| Atmiņas takts frekvence: | 4.800 MHz |
| Maks. atmiņas lielums: | 128 GB |
| LAN ātrums: | 10 Mbit (IEEE 802.3), 100 Mbit (IEEE 802.3u), 1000 Mbit (IEEE 802.3ab), 2500 Mbit (IEEE 802.3bz) |
|---|---|
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Audio mikroshēma: | Realtek ALC897 |
| Audio kanāli: | 7.1 (Surround) |
| BIOS tips: | UEFI |
|---|---|
| Bluetooth: | Jā |
| Formas faktors: | ATX |
|---|---|
| Izmēri: | P24,40 cm x D30,50 cm |
| Ligzda: | LGA 1700 |
|---|
| RAID saderība: | RAID 0, RAID 1, RAID 10, RAID 5 |
|---|---|
| Savienojumi: | Antena, Audio ieeja (3,5 mm), Audio izeja (3,5 mm), DisplayPort, HDMI izeja, S/PDIF optiskā, USB 2.0, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 2x2, USB-A, USB-C, 2.5 Gigabit Ethernet RJ45 (2500Mbit) |
| USB 2.0 pieslēgvietas: | 4x |
| USB 3.0 pieslēgvietas: | 0x |
| USB 3.1 pieslēgvietas: | 0x |
| USB 3.2 pieslēgvietas: | 6x |
| Saskarnes: | M.2, S-ATA III (600 MB/s) |
| PCI-Express saskarnes: | 2x PCI-Express 4.0 x16, 1x PCI-Express 5.0 x16 saskarne |
Cenas vēsture
1M 3M6M
GIGABYTE Z790 Gaming X AX
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















