Ilustrācija var atšķirties
Gaggia Accademia
Ražotājs: Gaggia
Ilustrācija var atšķirties
- Kafijas automāts
- Jauda: 1.500 W
- Tilpums litros: 1,60 l
- Sūkņa spiediens: 15 bar
- Displejs: Jā
- Iebūvēts piena putotājs: Jā
- Integrēta atkaļķošanas programma: Jā
- Integrētā tīrīšanas programma: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Gaggia Accademia
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Gaggia
Populāri produkti

Gaggia Anima Deluxe
no 464,24€

Philips 5400 Series EP5441
no 485,09€

Philips Series 2200 EP2220
no 223,35€

Delonghi Magnifica S ECAM 22.110
no 298,65€

Philips 5400 sērija EP5447/90
no 567,80€

Krups Arabica Picto EA8108
no 266,80€

Krups EVIDENCE EA89
no 390,00€

Philips Series 5500 EP5547/90
no 525,86€

Nivona Nivo 9101
no 1 459,99€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
COFFEE MACHINE RI9782/01 GAGGIA RI9782/01 (8720389008382) ( JOINEDIT88351596 )

1 250,00€
1 250,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Elektroniskā programmas vadība: | Jā |
|---|---|
| Programmējams ieslēgšanas laiks: | Jā |
| Programmējama izslēgšana: | Jā |
| Regulējams kafijas daudzums: | Jā |
| Regulējams ūdens daudzums: | Jā |
| Aktīvi apsildāma krūzīšu novietošanas virsma: | Jā |
| Karstā ūdens/tvaika sprausla: | Jā |
| Tūlītējs tvaiks: | Jā |
| Aromāta izvēles slēdzis: | Jā |
| Piena tvertne: | Jā |
| Iebūvēts piena putotājs: | Jā |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Integrēta atkaļķošanas programma: | Jā |
| Integrētā tīrīšanas programma: | Jā |
| Enerģijas taupīšanas funkcija: | Jā |
| Taimeris: | Jā |
| Izmēri: | P28,20 cm x A38,50 cm x D42,80 cm |
|---|---|
| Svars: | 17 kg |
| Tilpums litros: | 1,60 l |
|---|---|
| Ietilpība tasītēs: | 14 tasīte(s) |
| Iepriekšējas uzvārīšanas sistēma: | Jā |
| Sūkņa spiediens: | 15 bar |
| Displejs: | Jā |
| Maluma pakāpe regulējama: | Jā |
| Jauda: | 1.500 W |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Gaggia Accademia
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















