Ilustrācija var atšķirties
Gardena akumulatora trimmeris EasyCut 23/18V P4A Ready-To-Use Set (14700-20)
Ražotājs: Gardena
Ilustrācija var atšķirties
- Zāles trimmeris
- Nominālais spriegums: 18 V
- Griešanas apļa diametrs: Ø 23 cm
- Malu griešanas funkcija: Jā
- Griešanas sistēma: Plastmasas nazis
- Augstuma regulēšana: Jā
- Akumulatora māksla: Li-Ion
- Akumulatora kapacitāte: 2 Ah
Cenas vēsture
1M 3M6M
Gardena akumulatora trimmeris EasyCut 23/18V P4A Ready-To-Use Set (14700-20)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Gardena
Populāri produkti

Gardena PowerCut 650/28 (9874-20)
no 93,93€

Makita DUR193Z
no 83,99€

Makita UR3000
no 51,23€

Makita DUR189Z
no 177,50€

Makita DUR368AZ
no 297,12€

DeWalt DCMST561N
no 148,61€

Makita DUR181Z
no 98,99€

Ryobi RY18EGA-0
no 124,22€
12 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
GARDENA Akumulatora trimmeris EasyCut 23/18V P4A "lietošanai gatavs" komplekts | 14700-20 | 4078500054195

120,59€
120,59€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gardena EasyCut 23/18V Ready-To-Use Set - Grastrimmer - schnurlos 2 Ah - Schnittleistung: 230 mm - 2,4 kg (14700-20)

122,63€
127,62€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Gardena EasyCut 23/ 18V P4A (14700-20) Trimmeris 14700-20

135,99€
135,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Žoliapjovė GARDENA EasyCut 23/18V 9705116-01 | GA010038 | 4078500054195

138,35€
138,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gardena EasyCut 23/18V P4A (z akumulatorem ladowarka i 5 nozami zapasowymi) 14700-20 ( 14700 20 4078500054195 970 51 16-01 970511601 ) Zāles pļāvējs - Trimmeris

140,00€
140,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gardena Akumulatorowa podkaszarka EasyCut 23/18V P4A 14700-20

144,80€
144,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gardena EasyCut 23/ 18V P4A (14700-20) Trimmeris

145,74€
145,74€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gardena Akumulatora trimmeris EasyCut 23/18V P4A komplekts 14700-20

146,50€
146,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gardena Akku-Trimmer EasyCut 23/18V P4A Set 2Ah/18V | 14700-20 | 4078500054195

148,45€
148,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gardena Akku-Trimmer EasyCut 23/18V P4A Set 2Ah/18V | 14700-20 | 4078500054195 | 84672920

158,10€
158,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gardena Battery Trimmer EasyCut 23/18V P4A Ready-To-Use Set 14700-20

166,11€
166,11€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GARDENA Akumulatora zāles pļāvējs 23/18v p4a 2.0ah 23cm | 4078500054195

212,91€
212,91€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 2 Ah |
| Uzlādes laiks: | 90 min |
| Akumulatora darbības laiks: | 45 min |
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Akumulatoru skaits: | 1 |
| Griešanas apļa diametrs: | Ø 23 cm |
|---|---|
| Malu griešanas funkcija: | Jā |
| Griešanas sistēma: | Plastmasas nazis |
| Augstuma regulēšana: | Jā |
| Izmēri: | A26 cm x P38 cm x D123 cm |
|---|---|
| Svars: | 2,40 kg |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Gardena akumulatora trimmeris EasyCut 23/18V P4A Ready-To-Use Set (14700-20)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Gardena
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Gardena Dārza ŠķēresGardena Sileno MinimoGardena zāles pļāvēji robotigardena ūdens sūknisGarderobe RotGarmin Dash CamGarmin Venu 2Geforce 1050 Tiakumulatora trimmerisStiga Akumulatora TrimmerisKarcher Akumulatora TrimmerisAkumulatora Zāles TrimmerisBosch Easycut 12Set PokerCookware SetGardena SmidzinātājsGardena RobotsTorque Screwdriver Set
































