Ilustrācija var atšķirties
Gardena AquaZoom M taisnstūra smidzinātājs (18712-20)
Ražotājs: Gardena
Ilustrācija var atšķirties
- Kvadrātūdens laistītājs
- Plūsmas daudzums: regulējams
- Laistīšanas platība: 9 m² - 250 m²
- Izplešanās platums: 3 m - 14 m
- Mētiena attālums: 3 m - 18 m
- Iebūvējams: Nē
- Netīrumu filtrs: Jā
- Sala izturīgs: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Gardena AquaZoom M taisnstūra smidzinātājs (18712-20)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Gardena
Populāri produkti

T.I.P. HWW 1200/25 (31111)
no 163,90€

avots: M79

Somfy Regensensors Ondeis 230V AC
no 216,90€

Kärcher Premium laistīšanas stienis
no 32,86€

Metabo HM 3 (628799000)
no 123,77€

Collomix AQiX (19042)
no 370,00€
9 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Gardena AquaZoom M Schwingender Wassersprinkler Schwarz (18712-20)

32,55€
37,54€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
GARDENA square sprinkler AquaZoom M (grey / orange) 18712-20 ( 4078500048095 18712-20 18712-80 ) Dārza laistīšanas iekārtas

38,00€
38,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Arrosejs oscilējošs AquaZoom M - GARDENA - Virsma 250m² - Sasniedzamība 18m max - UV un sala izturīgs - 5 gadu garantija

40,29€
40,29€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gardena Zraszacz wahadowy AquaZoom M 18712-20

43,95€
43,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
(4078500048095) Svārstveida smidzinātājs AquaZoom M Gardena | SLS_4078500048095 | 4078500048095

44,35€
44,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gardena Svārstveida smidzinātājs &34Aquazoom M&34 18712-20, 967976701 AK974

44,72€
44,72€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GARDENA Svārstveida smidzinātājs AquaZoom M | 18712-20 | 4078500048095

45,07€
45,07€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gardena Svārstveida smidzinātājs AquaZoom M 4078500048095

49,30€
49,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gardena AquaZoom M9 250m² Svārstveida smidzinātājs 18712-20

50,80€
50,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Plūsmas daudzums: | regulējams |
|---|---|
| Laistīšanas platība: | 9 m² - 250 m² |
| Izplešanās platums: | 3 m - 14 m |
| Mētiena attālums: | 3 m - 18 m |
| Iebūvējams: | Nē |
| Netīrumu filtrs: | Jā |
| Sala izturīgs: | Jā |
| UV izturīgs: | Jā |
| Izmēri: | P16,8 cm x A10 cm x D54 cm |
|---|---|
| Svars: | 900 g |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Gardena AquaZoom M taisnstūra smidzinātājs (18712-20)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
































