Ilustrācija var atšķirties
Gardena Klarwasser-Tauchpumpe 17000 Aquasensor (9036-20)
Ražotājs: Gardena
Ilustrācija var atšķirties
- Dārza sūknis
- Sūkņa tips: Tīrā ūdens iegremdējamais sūknis
- Jauda: 750 W
- Sūknēšanas spiediens: 0,90 bar
- Tīkla spriegums: 230 V
- Maks. iegremdēšanas dziļums: 7 m
- Maks. sūknēšanas augstums: 9 m
- Plūsmas ātrums: 17.000 l/h
Cenas vēsture
1M 3M6M
Gardena Klarwasser-Tauchpumpe 17000 Aquasensor (9036-20)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Gardena
Populāri produkti

Gardena 5000/5E LCD (1759-20)
no 350,00€

Jung Pumpen U3KS (JP50000)
no 266,46€

Grundfos SCALA1 5-55
no 438,45€

Metabo HWW 4500/25 Inox
no 290,00€

Metabo P 4500 Inox (600965000)
no 144,60€

Metabo HWW 6000/25 Inox (60097500)
no 280,00€

Jung Pumpen U3KS (JP00206)
no 190,00€

Grundfos JP5-54 (99458768)
no 292,82€

T.I.P. HWW 900/25 Plus (31300)
no 99,70€

Metabo HWWI 4500/25 Inox (60097400)
no 229,55€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Gardena Gardena clear water submersible pump 17000 aquasen - 09036-20 Ūdens sūknis 09036-20

138,99€
138,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gardena Tīrā ūdens sūknis 17000 Aquasensor 9036-20 09036-20

155,60€
155,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gardena 9036-20 Wasserpumpe 750 W Schwerkraftpumpe 0,9 bar 17000 l/h (09036-20)

168,43€
173,42€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
GARDENA Tīrā ūdens iegremdējamais sūknis 17000 Aquasensor 79281

257,05€
257,05€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Produkta dati
| Jauda: | 750 W |
|---|---|
| Sūknēšanas spiediens: | 0,90 bar |
| Tīkla spriegums: | 230 V |
| Maks. iegremdēšanas dziļums: | 7 m |
| Maks. sūknēšanas augstums: | 9 m |
| Plūsmas ātrums: | 17.000 l/h |
| Maks. sūknēšanas temperatūra: | 35°C |
| Piemērots šļūteņu izmēriem: | 32 mm (1 1/4"), 38 mm (1 1/2") |
| Kabeļa garums: | 10 m |
| Izmēri: | P18,80 cm x A33,40 cm x D25,90 cm |
|---|---|
| Svars: | 6,10 kg |
| Tīrā ūdens iegremdējamais sūknis |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Gardena Klarwasser-Tauchpumpe 17000 Aquasensor (9036-20)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti























