Ilustrācija var atšķirties
Gardena Komplektā komplekts ar ieslēdzamu taisnstūra smidzinātāju OS 140 (8221 20)
Ražotājs: Gardena
Ilustrācija var atšķirties
- Kvadrātsprinkleris
- Piemērots šļūteņu izmēriem: 19 mm (3/4")
- Plūsmas daudzums: bezpakāpju
- Laistīšanas platība: 2 m² - 140 m²
- Izplešanās platums: 1 m - 9,50 m
- Mētiena attālums: 2 m - 15 m
- Iebūvējams: Jā
- Netīrumu filtrs: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Gardena Komplektā komplekts ar ieslēdzamu taisnstūra smidzinātāju OS 140 (8221 20)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Gardena
Populāri produkti

T.I.P. HWW 1200/25 (31111)
no 163,90€

avots: M79

Somfy Regensensors Ondeis 230V AC
no 216,90€

Kärcher Premium laistīšanas stienis
no 32,86€

Metabo HM 3 (628799000)
no 123,77€

Collomix AQiX (19042)
no 370,00€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Gardena Komplett-Set mit Versenk-Viereckregner OS 140, Sprinklersystem grau/orange, 12-teilig 08221-20

96,83€
101,82€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Kit atsūcējs oscilējošs slēpjams OS140 - GARDENA - Virsma 140m² - Saistošā attālums 15m max - Taisnstūra apūdeņošana

161,99€
161,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Komplekts sastāv no: | Taisnstūra laistītājs OS 140, 1 x Profi-System savienojuma komplekts, 2 m Classic šļūtene 19 mm, pievienošanas kārba, 20 m uzstādīšanas caurule, drenāžas vārsts, savienotājs, T-veida gabals |
|---|
| Piemērots šļūteņu izmēriem: | 19 mm (3/4") |
|---|---|
| Plūsmas daudzums: | bezpakāpju |
| Laistīšanas platība: | 2 m² - 140 m² |
| Izplešanās platums: | 1 m - 9,50 m |
| Mētiena attālums: | 2 m - 15 m |
| Iebūvējams: | Jā |
| Netīrumu filtrs: | Jā |
| Sala izturīgs: | Jā |
| UV izturīgs: | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Gardena Komplektā komplekts ar ieslēdzamu taisnstūra smidzinātāju OS 140 (8221 20)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti

























