Ilustrācija var atšķirties
Gardena PowerMax 32/18V P4A solo (14632-55)
Ražotājs: Gardena
Ilustrācija var atšķirties
- Zāles pļāvējs
- Pļaušanas sistēma: Pļaušana
- Darba platums (griešanas platums): 32 cm
- Zāliena platībām līdz: apm. 300 m²
- Darba dziļuma iestatīšana: 35 mm - 65 mm
- Darba dziļuma iestatījumu līmeņi: 4
- Akumulatoru skaits: 0
- Nominālais spriegums: 18 V
Cenas vēsture
1M 3M6M
Gardena PowerMax 32/18V P4A solo (14632-55)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Gardena
Populāri produkti

Makita DLM330Z
no 153,99€

Einhell GE-CM 18/30 Li-Solo (3413157)
no 110,00€

Makita DLM382Z
no 210,95€

Makita DLM432Z
no 242,96€

Einhell GE-CM 36/43 Li M (3413246)
no 270,59€

Makita DLM481Z
no 516,97€

Einhell GE-CM 43 Li M Kit (3413130)
no 333,20€

Einhell GP-CM 36/450 (3413292)
no 365,00€

Makita DLM462Z
no 738,88€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Gardena Cordless Mower PowerMax 32/18V P4A solo ( 14632 55 970 58 61-01 ) Zāles pļāvējs - Trimmeris 14632-55

180,00€
180,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gardena Akku-Rasenmäher PowerMax 32/18V P4A solo, 18Volt (schwarz/grau, ohne Akku und Ladegerät, POWER FOR ALL ALLIANCE) 14632-55

210,69€
215,68€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Gardena Zāles pļāvējs Powermax 32/18V P4A solo, līdz 200 m², 32 cm 14632-55

212,80€
212,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gardena Akku-Rasenmäher PowerMax 32/18V P4A solo, 18Volt (Black/Gray, ohne Akku und Ladegerät, POWER FOR ALL ALLIANCE) | 14632-55 | 4078500061988

220,20€
220,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Zāles pļāvējs Gardena PowerMax 32/18V P4A, bez baterijas

238,00€
238,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatoru skaits: | 0 |
|---|---|
| Nominālais spriegums: | 18 V |
| Savākšanas maiss: | 30 l |
|---|---|
| Darbības troksnis: | 90 dB |
| Pļaušana |
| Darba platums (griešanas platums): | 32 cm |
|---|---|
| Darba dziļuma iestatīšana: | 35 mm - 65 mm |
| Darba dziļuma iestatījumu līmeņi: | 4 |
| Zāliena platībām līdz: | apm. 300 m² |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Gardena PowerMax 32/18V P4A solo (14632-55)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti

























