Ilustrācija var atšķirties
Gardena PowerMax 37/36V P4A Gatavs lietošanai komplekts (14638-20)
Ražotājs: Gardena
Ilustrācija var atšķirties
- Zāles pļāvējs
- Pļaušanas sistēma: Aizmugurējā izmešana, Pļaušana
- Darba platums (griešanas platums): 37 cm
- Zāliena platībām līdz: apm. 350 m²
- Darba dziļuma iestatīšana: 35 mm - 65 mm
- Darba dziļuma iestatījumu līmeņi: 4
- Akumulatora māksla: Li-Ion
- Akumulatora kapacitāte: 4 Ah
Cenas vēsture
1M 3M6M
Gardena PowerMax 37/36V P4A Gatavs lietošanai komplekts (14638-20)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Gardena
Populāri produkti

Gardena PowerMax Duo (14646-55)
no 357,85€

Makita DLM330Z
no 153,99€

Einhell GE-CM 18/30 Li-Solo (3413157)
no 110,00€

Makita DLM382Z
no 210,95€

Makita DLM432Z
no 242,96€

Einhell GE-CM 36/43 Li M (3413246)
no 270,59€

Makita DLM481Z
no 516,97€

Einhell GE-CM 43 Li M Kit (3413130)
no 333,20€

Einhell GP-CM 36/450 (3413292)
no 365,00€

Makita DLM462Z
no 738,88€
6 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Zāles pļāvējs ar akumulatoru un lādētāju Gardena PowerMax 37/36V P4A

393,00€
393,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gardena Cordless Mower PowerMax 37/36V P4A Ready-To-Use Set ( 14638 20 4078500061995 970 58 64-01 ) Zāles pļāvējs - Trimmeris 14638-20

395,00€
395,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gardena Akku-Rasenmäher PowerMax 37/36V P4A Ready-To-Use Set, 36Volt (2x18V) (schwarz/grau, 2x Li-Ion Akku 4,0Ah, POWER FOR ALL ALLIANCE) 14638-20

401,80€
406,79€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Gardena Cordless Lawnmower PowerMax 37/ 36V P4A Ready-To-Use Set, 36V ( zāles pļāvējs 14638-20

411,22€
411,22€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gardena Cordless Mower PowerMax 37/36V P4A Ready-To-Use Set 14638-20

429,78€
429,78€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gardena Zāles pļāvējs Powermax 37/36V P4A komplekts, līdz 350 m², 37 cm 14638-20

474,10€
474,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 4 Ah |
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
| Savākšanas maiss: | 45 l |
|---|---|
| Darbības troksnis: | 93 dB |
| Svars: | 15,10 kg |
|---|
| Aizmugurējā izmešana, Pļaušana |
| Darba platums (griešanas platums): | 37 cm |
|---|---|
| Darba dziļuma iestatīšana: | 35 mm - 65 mm |
| Darba dziļuma iestatījumu līmeņi: | 4 |
| Zāliena platībām līdz: | apm. 350 m² |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Gardena PowerMax 37/36V P4A Gatavs lietošanai komplekts (14638-20)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti

























