Ilustrācija var atšķirties
Gardena PowerTrim 30/18V POWER FOR ALL Ready-To-Use-Set (14703-20)
Ražotājs: Gardena
Ilustrācija var atšķirties
- Zāles trimmeris
- Nominālais spriegums: 18 V
- Diega pagarināšanas sistēma: Automātiskā mašīnas ieslēgšana
- Darba platums: Līdz 30 cm
- Augu aizsargsloks
- Akumulatora māksla: Li-Jonu
- Akumulatora kapacitāte: 4 Ah
- Uzlādes laiks: 244 min
Cenas vēsture
1M 3M6M
Gardena PowerTrim 30/18V POWER FOR ALL Ready-To-Use-Set (14703-20)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Gardena
Populāri produkti

Gardena EasyCut 450/25 (9870-20)
no 60,55€

Makita DUR181Z
no 98,99€

Ryobi RY18EGA-0
no 119,50€

Einhell GE-LE 18/190 Li-Solo (3424300)
no 108,33€
9 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
GARDENA PowerTrim 30/18V Ready-To-Use Cordless Cordless Grass Trimmer incl. battery 18 V 2.5 Ah Cutt 14703-20

145,17€
150,16€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Gardena Akku-Rasentrimmer PowerTrim 30/18V P4A (Gray/türkis, Li-Ion Akku 4Ah, POWER FOR ALL ALLIANCE) | 14703-20 | 4066407504691

145,85€
145,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GARDENA Akku-Rasentrimmer PowerTrim 30/18V P4A (grau/trkis, Li-Ion Akku 4Ah, POWER FOR ALL ALLIANCE) | 14703-20 | 4066407504691

151,55€
151,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gardena PowerTrim 30 18V/ 4 0 Ah zestaw z akumulatorem 18V P4A 14703-20 ( 14703 20 14703-20.000.00 4066407504691 ) Zāles pļāvējs - Trimmeris

155,00€
155,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gardena PowerTrim 30 18V/ 4,0 Ah zestaw z akumulatorem 18V P4A 14703-20 | 14703-20 | 4066407504691 | DO-EO-POD-GER-024

157,50€
157,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gardena PowerTrim 30 18V/ 4,0 Ah zestaw z akumulatorem 18V P4A 14703-20

160,03€
160,03€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gardena Gardena cordless grass trimmer PowerTrim 30/ 18V P4A (grey/ turquoise, L Trimmeris 14703-20

169,05€
169,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gardena PowerTrim 30 18V/ 4,0 Ah zestaw z akumulatorem 18V P4A 14703-20 14703-20

193,02€
193,02€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Trimmeris Gardena Powertrim 30/18v

197,07€
197,07€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Jonu |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 4 Ah |
| Uzlādes laiks: | 244 min |
| Akumulatora darbības laiks: | 40 min |
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Akumulatoru skaits: | 1 |
| Diega pagarināšanas sistēma: | Automātiskā mašīnas ieslēgšana |
|---|---|
| Darba platums: | Līdz 30 cm |
| Augu aizsargsloks |
| Svars: | 2,40 kg |
|---|
| Nominālais spriegums: | 18 V |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Gardena PowerTrim 30/18V POWER FOR ALL Ready-To-Use-Set (14703-20)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti


































