Ilustrācija var atšķirties
Garmin Epix Pro (Gen 2) Sapphire 51 mm DLC-Titan Silikona siksniņa
Ražotājs: Garmin
Ilustrācija var atšķirties
- Viedpulkstenis
- Displeja izmērs: 3,56 cm (1,4")
- Atrašanās vietas noteikšana: Galileo, Glonass, GPS
- Komforta funkcijas: Asins skābekļa sensors, Augstuma mērītājs, Fitnesa funkcijas, Kabatas lukturis, Miega uzraudzība, Sirdsdarbības frekvence, Termometrs, Žiroskops
- Titāna ietvars
- Silikona siksniņa
- Iekšējā atmiņa: 32 GB
- Displeja tips: AMOLED, Safīra stikls
Cenas vēsture
1M 3M6M
Garmin Epix Pro (Gen 2) Sapphire 51 mm DLC-Titan Silikona siksniņa
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Garmin
Populāri produkti

Garmin Venu 4 45 mm
no 423,99€

Xplora X6 Play
no 195,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 44 mm
no 208,98€

Samsung Galaxy Watch8 BT 40 mm
no 190,90€

Fitbit Charge 6
no 107,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 40 mm
no 200,45€

Xiaomi Redmi Watch 5
no 77,65€

Samsung Galaxy Watch8 BT 44 mm
no 186,95€

Huawei Watch Fit 4 Pro
no 133,89€

Huawei Watch D2 ādas siksniņa
no 312,00€
13 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Garmin EPIX PRO g2 51mm Sapphire Carbon Gray DLC Titanium Black | 010-02804-01 | 0753759318192

689,80€
689,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Garmin EPIX PRO g2 51mm Sapphire Carbon Gray DLC Titanium Black 010-02804-01

702,41€
707,40€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Garmin EPIX PRO (2.Gen) Sapphire -51 mm - Schwarz/Grau ( 010 02804 01 ) 010-02804-01

705,00€
705,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sporta pulkstenis Garmin Epix Pro Gen 2 Sapphire Black (010-02804-01) | 010-02804-01 | 753759318192

715,60€
715,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Garmin - Epix Pro (Gen 2) 51mm Sapphire Edition Carbon Gray 1261307

717,40€
717,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Garmin Epix Pro (Gen 2) (51mm) Sapphire black grey 010-02804-01 (0753759318192) ( JOINEDIT85545391 ) Viedais pulkstenis smartwatch

720,00€
720,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Garmin Zegarek sportowy Garmin Epix Pro Gen 2 Sapphire Czarny (010-02804-01)

721,74€
721,74€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Garmin EPIX PRO g2 51mm Sapphire Carbon Gray DLC Titanium Black | 010-02804-01 | 753759318192

733,30€
733,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Garmin Epix Pro (Gen 2) (51mm) Sapphire schwarz/schiefergrau 010-02804-01

761,19€
761,19€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Garmin Epix Pro 2 51mm Saphire Carbon Gray 010-02804-01 viedpulkstenis

762,99€
762,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Garmin Epix Pro (Gen2) 51mm Saphire Carbon Grey DLC Titanium with Black Band 010-02804-01

800,50€
800,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Garmin Epix Pro 2 51mm Saphire Carbon Gray 010-02804-01 viedā aproce 010-02804-01

826,99€
826,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Garmin epix Pro 51 mm Sort SmartWatch 010-02804-01 (0753759318192) ( JOINEDIT86284741 ) Mobilais Telefons

730,00€
730,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Ūdensizturīgs līdz: | 10 ATM |
| Akumulatora darbības laiks: | 31 d |
| Mobilais sakaru standarts: | Bez |
|---|---|
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Galileo, Glonass, GPS |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Komforta funkcijas: | Asins skābekļa sensors, Augstuma mērītājs, Fitnesa funkcijas, Kabatas lukturis, Miega uzraudzība, Sirdsdarbības frekvence, Termometrs, Žiroskops |
| Ārkārtas zvana funkcija: | Jā |
| Mūzikas vadība: | Jā |
| Aproces platums: | 26 mm |
|---|---|
| Izmēri: | A14,9 mm |
| Diametrs: | 51 mm |
| Svars: | 88 g |
| Titāna ietvars |
| Silikona siksniņa |
| Displeja izmērs: | 3,56 cm (1,4") |
|---|---|
| Displeja tips: | AMOLED, Safīra stikls |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 454 Pikseļi x 454 pikseļi |
| Iekšējā atmiņa: | 32 GB |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Garmin Epix Pro (Gen 2) Sapphire 51 mm DLC-Titan Silikona siksniņa
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Garmin
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Garmin Fenix 5Garmin Fenix 6Garmin Forerunner 265SGarmin forerunner 965Garmin InstinctGarmin vivoactive 5Gatavie Mājas ProjektiGIGABYTE 27 M27QGarmin epixGarmin SiksniņaGarmin Pulksteņa SiksniņaRadeon SapphireGarmin Venu 2Garmin instinct 2 solarGarmin Fenix 7 ProSilikona SmiltisSilikona TraukiSilikona Klaviatūra





























