Ilustrācija var atšķirties
Garmin Epix Pro (Gen 2) Sapphire 51 mm Titāna Silikona Siksniņa
Ražotājs: Garmin
Ilustrācija var atšķirties
- Viedpulkstenis
- Displeja izmērs: 3,56 cm (1,40)
- Atrašanās vietas noteikšana: Galileo, Glonass, GPS
- Komforta funkcijas: Asins skābekļa sensors, Augstuma mērītājs, Fitnesa funkcijas, Kabatas lukturis, Miega uzraudzība, Sirdsdarbības frekvence, Termometrs, Žiroskops
- Titāna rāmītis
- Silikona siksniņa
- Iekšējā atmiņa: 32 GB
- Displeja tips: AMOLED, Safīra stikls
Cenas vēsture
1M 3M6M
Garmin Epix Pro (Gen 2) Sapphire 51 mm Titāna Silikona Siksniņa
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Garmin
Populāri produkti

Garmin Fenix 7 Pro Solar
no 449,30€

Garmin Instinct 3 AMOLED 45 mm
no 299,99€

Garmin Forerunner 970
no 588,99€

Garmin Bounce
no 143,30€

Xplora X6 Play
no 195,00€

Samsung Galaxy Watch Ultra 2025
no 347,18€

Fitbit Charge 6
no 115,00€

Amazfit Bip 6
no 67,44€

Google Pixel Watch 4 45 mm
no 436,60€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Garmin Epix Pro (Gen 2) 51 Sapphire Whitestone 010-02804-11

840,99€
840,99€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Garmin Zegarek garmin epix pro gen2 51mm sapphire edition 010-02804-11

879,15€
879,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Garmin Epix Pro (g2) 51mm Sapphire Titanium/ Whitestone 010-02804-11 viedā aproce 010-02804-11

933,65€
933,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedpulkstenis Garmin epix Pro Gen 2 Sapphire Titanium/Whitestone

1 099,99€
1 099,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Ūdensizturīgs līdz: | 10 ATM |
| Akumulatora darbības laiks: | 31 d |
| Mobilais sakaru standarts: | Bez |
|---|---|
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Galileo, Glonass, GPS |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Komforta funkcijas: | Asins skābekļa sensors, Augstuma mērītājs, Fitnesa funkcijas, Kabatas lukturis, Miega uzraudzība, Sirdsdarbības frekvence, Termometrs, Žiroskops |
| Ārkārtas zvana funkcija: | Jā |
| Mūzikas vadība: | Jā |
| Aproces platums: | 26 mm |
|---|---|
| Izmēri: | A14,90 mm |
| Diametrs: | 51 mm |
| Svars: | 88 g |
| Titāna rāmītis |
| Silikona siksniņa |
| Displeja izmērs: | 3,56 cm (1,40) |
|---|---|
| Displeja tips: | AMOLED, Safīra stikls |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 454 Pikseļi x 454 pikseļi |
| Iekšējā atmiņa: | 32 GB |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Garmin Epix Pro (Gen 2) Sapphire 51 mm Titāna Silikona Siksniņa
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Garmin
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Garmin Fenix 5Garmin Fenix 6Garmin Forerunner 265SGarmin forerunner 965Garmin InstinctGarmin vivoactive 5Gatavie Mājas ProjektiGIGABYTE 34Garmin epixGarmin SiksniņaGarmin Pulksteņa SiksniņaRadeon SapphireGarmin Venu 2Titāna GredzensTitāna GredzeniGarmin instinct 2 solarGarmin Fenix 7 ProSilikona Smiltis























