Ilustrācija var atšķirties
Garmin Fenix 7 Pro Sapphire Solar DLC-Titan Silikona siksniņa
Ražotājs: Garmin
Ilustrācija var atšķirties
- Viedpulkstenis
- Displeja izmērs: 3,30 cm (1,30)
- Atrašanās vietas noteikšana: Galileo, Glonass, GPS
- Komforta funkcijas: Asins skābekļa sensors, Augstuma mērītājs, Fitnesa funkcijas, Kabatas lukturis, Miega uzraudzība, Sirdsdarbības frekvence, Termometrs, Žiroskops
- Saules enerģijas funkcija
- Iekšējā atmiņa: 32 GB
- Displeja tips: MIP, Safīra stikls
- Skārienekrāns: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Garmin Fenix 7 Pro Sapphire Solar DLC-Titan Silikona siksniņa
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Garmin
Populāri produkti

Garmin Fenix 7 Pro Solar
no 449,30€

Garmin Instinct 3 AMOLED 45 mm
no 299,99€

Garmin Forerunner 970
no 588,99€

Garmin Bounce
no 143,30€

Xplora X6 Play
no 195,00€

Samsung Galaxy Watch Ultra 2025
no 347,18€

Fitbit Charge 6
no 115,00€

Amazfit Bip 6
no 67,44€

Google Pixel Watch 4 45 mm
no 436,60€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Garmin Fenix 7 Pro Saphire Solar Carbon Gray 010-02777-11 viedā aproce 010-02777-11

628,99€
628,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Garmin Zegarek sportowy garmin fenix 7 pro sapphire solar carbon gray dlc titanium 47mm węglowoszary 010-02777-11

738,94€
738,94€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Garmin Fenix 7 Pro Saphire Solar Carbon Gray 010-02777-11 viedpulkstenis

823,99€
823,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Garmin Fenix 7 Pro 47mm Sapphire Solar Carbon Gray DLC Titanium with Black Strap 010-02777-11*NA

888,95€
888,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Ūdensizturīgs līdz: | 10 ATM |
| Akumulatora darbības laiks: | 18 d |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth |
|---|---|
| Atrašanās vietas noteikšana: | Galileo, Glonass, GPS |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Komforta funkcijas: | Asins skābekļa sensors, Augstuma mērītājs, Fitnesa funkcijas, Kabatas lukturis, Miega uzraudzība, Sirdsdarbības frekvence, Termometrs, Žiroskops |
| Ārkārtas zvana funkcija: | Jā |
| Aproces platums: | 22 mm |
|---|---|
| Izmēri: | P47 mm x D47 mm x A14,50 mm |
| Svars: | 79 g |
| Saules enerģijas funkcija |
| Displeja izmērs: | 3,30 cm (1,30) |
|---|---|
| Displeja tips: | MIP, Safīra stikls |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 260 Pikseļi x 260 pikseļi |
| Iekšējā atmiņa: | 32 GB |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Garmin Fenix 7 Pro Sapphire Solar DLC-Titan Silikona siksniņa
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Garmin
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Garmin Forerunner 265SGarmin forerunner 965Garmin InstinctGarmin pulksteņi vīriešiemGarrett metāla detektoriGaultier Le MaleGIGABYTE M27QGarmin Fenix 7 ProGarmin SiksniņaGarmin Fenix 6Garmin Pulksteņa SiksniņaGarmin Fenix 5Garmin instinct 2 solarRadeon SapphireSilikona SmiltisSilikona TraukiSilikona Klaviatūra





















