Ilustrācija var atšķirties
Garmin Fenix 8 Solar Sapphire 47 mm Titan Silikona siksniņa
Ražotājs: Garmin
Ilustrācija var atšķirties
- Viedpulkstenis
- Displeja izmērs: 3,55 cm (1,4")
- Atrašanās vietas noteikšana: Beidou, Galileo, Glonass, GPS (izmantojot viedtālruni), QZSS
- Komforta funkcijas: Aktivitātes atpazīšana, Asins skābekļa sensors, Barometrs, Digitālais kompass, Dziļuma mērītājs, Fitnesa funkcijas, Golfa funkcijas, Kabatas lukturis, Miega uzraudzība, Saules un Mēness kalendārs, Sirdsdarbības frekvence, Termometrs, Žiroskops
- Saules uzlāde
- Dzimums: Sievietes, Unisekss, Vīrieši
- Iekšējā atmiņa: 32 GB
- Displeja tips: MIP, Safīra stikls
Cenas vēsture
1M 3M6M
Garmin Fenix 8 Solar Sapphire 47 mm Titan Silikona siksniņa
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Garmin
Populāri produkti

Garmin Venu 4 45 mm
no 423,99€

Xplora X6 Play
no 195,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 44 mm
no 208,98€

Samsung Galaxy Watch8 BT 40 mm
no 190,90€

Fitbit Charge 6
no 107,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 40 mm
no 200,45€

Xiaomi Redmi Watch 5
no 77,65€

Samsung Galaxy Watch8 BT 44 mm
no 186,95€

Huawei Watch Fit 4 Pro
no 133,89€

Huawei Watch D2 ādas siksniņa
no 312,00€
20 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Garmin Fenix 8 Sapphire Solar Amp Yellow Graphite 47mm 010-02906-21

746,99€
746,99€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
GARMIN Fenix 8 47 mm, Solar, Sapphire Titanium with Amp Yellow/Graphite Silicone Band sporta pulkstenis 010-02906-21

747,00€
747,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Garmin Fenix 8 Sapphire Solar Yellow/ Graphite 47mm 010-02906-21 viedpulkstenis

810,51€
810,51€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedpulkstenis FENIX 8 SAPP. SOLAR/YELLOW 010-02906-21 GARMIN | 010-02906-21 | 753759339364

812,70€
812,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Garmin SMARTWATCH FENIX 8 SAPP. SOLAR/YELLOW 010-02906-21

831,00€
836,00€
Piegāde: 5,00€
ar piegādi: 5,00€
Garmin fēnix® 8 – 47 mm, Solar, Sapphire, Titanium with Amp yellow/graphite silicone band 010-02906-21

854,60€
854,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Garmin fenix 8 3.3 cm (1.3) 47 mm Digital 260 x 260 pixels Touchscreen Titanium Wi-Fi GPS (satellite) 010-02906-21

869,45€
874,44€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Garmin Fenix 8 Sapphire Viedpulkstenis 47mm | 010-02906-21 | 753759339364

870,00€
876,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
SMARTWATCH FENIX 8 SAPP. SOLAR/YELLOW 010-02906-21 GARMIN 010-02906-21

876,52€
876,52€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Garmin Fenix 8 Sapphire Solar Yellow/ Graphite 47mm 010-02906-21 viedā aproce 010-02906-21

885,16€
885,16€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Garmin fenix 8 3.3 cm (1.3") 47 mm Digital 260 x 260 pixels Touchscreen Titanium Wi-Fi GPS (satellite) | 010-02906-21 | 753759339364 | SIAGARZEG0350

937,25€
937,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Garmin SMARTWATCH FENIX 8 SAPP. SOLAR/YELLOW 010-02906-21

986,60€
986,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedpulksteni Garmin SMARTWATCH FENIX 8 SAPP. SOLAR/YELLOW 010-02906-21

992,81€
995,31€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Garmin fenix 8 3.3 cm (1.3") 47 mm Digital 260 x 260 pixels Touchscreen Titanium Wi-Fi GPS (satellite) | 010-02906-21 | 753759339364 | SIAGARZEG0350

1 004,62€
1 004,62€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Garmin fenix 8 3.3 cm 47 mm Digital 260 x 260 pixels Touchscreen Titanium Wi-Fi GPS (satellite) ( 010 02906 21 ) Viedais pulkstenis smartwatch 010-02906-21

1 030,00€
1 030,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedpulkstenis Garmin fēnix® 8 – 47mm Solar Sapphire titanium with an amp yellow/graphite silicone band

1 049,99€
1 049,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Garmin Fenix 8 Sapphire Viedpulkstenis 47mm (010-02906-21)

1 054,95€
1 054,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Garmin Fenix 8 Solar Sapphire Yellow Sports Watch (010-02906-21) 753759339364 (753759339364) ( JOINEDIT88815114 )

1 110,00€
1 110,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Garmin Fenix 8 Sapphire Viedpulkstenis 47mm

1 369,80€
1 372,30€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
Garmin fenix 8 3.3 cm (1.3") 47 mm Digital 260 x 260 pixels Touchscreen Titanium Wi-Fi GPS (satellite) 010-02906-21

1 388,12€
1 390,62€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Ūdensizturīgs līdz: | 10 ATM |
| Akumulatora darbības laiks: | 21 d |
| Sievietes, Unisekss, Vīrieši |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth |
|---|---|
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS (izmantojot viedtālruni), QZSS |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Komforta funkcijas: | Aktivitātes atpazīšana, Asins skābekļa sensors, Barometrs, Digitālais kompass, Dziļuma mērītājs, Fitnesa funkcijas, Golfa funkcijas, Kabatas lukturis, Miega uzraudzība, Saules un Mēness kalendārs, Sirdsdarbības frekvence, Termometrs, Žiroskops |
| Ārkārtas zvana funkcija: | Jā |
| Mūzikas vadība: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Skaļruņa funkcija: | Jā |
| Aproces platums: | 22 mm |
|---|---|
| Izmēri: | P47 mm x D47 mm x A15,2 mm |
| Svars: | 80 g |
| Saules uzlāde |
| Displeja izmērs: | 3,55 cm (1,4") |
|---|---|
| Displeja tips: | MIP, Safīra stikls |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 260 Pikseļi x 260 pikseļi |
| Iekšējā atmiņa: | 32 GB |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Garmin Fenix 8 Solar Sapphire 47 mm Titan Silikona siksniņa
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti



































