Hoya Pol Circular Pro 1 Digital 82 mm (YDPOLCP082)
Ilustrācija var atšķirties
Ražotājs: Hoya
Ilustrācija var atšķirties
no 67,951 PiedāvājumsRažotājs: Hoya
  • Cirkulārās polarizācijasklājs
  • Filtra izmērs: 82 mm
  • Samazina gaismas atstarošanas un spoku attēlu parādīšanos
  • Matēti melni pārklāta ietvara montūra
Rādīt visus produkta datus
Cenas vēsture
1M 3M6M
Preisalarm
guenstiger.de-Preis
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
ar piegādi
Hoya Filters Hoya cirkulārais polarizācijas filtrs Pro1 Digital 82mm FT_003059
Augstas kvalitātes cirkulārais polarizācijas filtrsHoya Pro1 Digital sērijaHMC daudzslāņu pārklājumsPlāns melns matēts alumīnija rāmisObjektīviem ar 82 mm filtra vītni
prodImage
67,95
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
Specifikācijas
Filtra izmērs:82 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Preisalarm
guenstiger.de-Preis
Vairāk no Hoya
Hoya HD Nano MK II Pol cirkular 77 mm
no 95,95
Hoya HD Nano MK II Pol cirkular 77 mm1 Salīdzināt cenas
Hoya UX II CIR-PL 62 mm
no 33,95
Hoya UX II CIR-PL 62 mm6 Salīdzināt cenas
Hoya Variable Density 77 mm
Hoya Variable Density 77 mm1 Salīdzināt cenas
Hoya UV 67mm
Hoya UV 67mm1 Salīdzināt cenas
Hoya UX II CIR-PL 77 mm
Hoya UX II CIR-PL 77 mm4 Salīdzināt cenas
Hoya UV Pro 1 Digital 62 mm (YDUVP062)
Hoya UV Pro 1 Digital 62 mm (YDUVP062)1 Salīdzināt cenas
Hoya Pro1 Digital Protector 77 mm
Hoya Pro1 Digital Protector 77 mm1 Salīdzināt cenas
Hoya UV Pro 1 Digital 67 mm (YDUVP067)
Hoya UV Pro 1 Digital 67 mm (YDUVP067)1 Salīdzināt cenas
Līdzīgas cenas produkti
B+W Graufilter ND 0.6 MRC Nano Master 39 mm
Uz cenu salīdzinājumu
2 Piedāvājumi
Hoya HD Nano MK II UV 58 mm
Hoya HD Nano MK II UV 58 mm
Uz cenu salīdzinājumu
4 Piedāvājumi
B+W 007 Clear Schutzfilter T-Pro MRC 49 mm
5 Piedāvājumi
B+W 007 Clear Schutzfilter T-Pro MRC 39 mm
2 Piedāvājumi
B+W 010 UV-Haze-Filter T-Pro MRC 67 mm
5 Piedāvājumi
B+W Basic 022 Gelbfilter MRC 52 mm
4 Piedāvājumi
B+W Basic 090 Rotfiltrs gaišs MRC 49 mm
B+W Basic 022 Dzeltenais filtrs MRC 43 mm
3 Piedāvājumi
B+W 007 Clear Schutzfilter T-Pro MRC 58 mm
B+W UV-Filter 010 MRC MASTER 37 mm