Hoya UV filtrs 62 (YHDUV062)
Ražotājs: Hoya
  • Filtrs
  • Objektīva filtra veids: UV filtrs
  • Filtra vītne: 62 mm
  • Piemērots: Kamera / krāsu filma, melnbaltais filma
  • Materiāls: stikls
  • Daudzslāņu pārklājums
Rādīt visus produkta datus
Cenas vēsture
1M 3M
Hoya UV filtrs 62 (YHDUV062)
Preisalarm
guenstiger.de-Preis
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
ar piegādi
Hoya HD UV 62mm filtrs FT_002973
Augstas kvalitātes UV filtrsHoya HD sērijaDaudzslāņu Hoya HD pārklājumsPlāns melns matēts alumīnija rāmisObjektīviem ar 62 mm filtra vītni
prodImage
49,95
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
Specifikācijas
Filtra vītne:62 mm
Materiāls: stikls
Daudzslāņu pārklājums
Cenas vēsture
1M 3M
Hoya UV filtrs 62 (YHDUV062)
Preisalarm
guenstiger.de-Preis
Vairāk no Hoya
Hoya HD Nano MK II Pol cirkular 77 mm
no 95,95
Hoya HD Nano MK II Pol cirkular 77 mm1 Salīdzināt cenas
Hoya UX II CIR-PL 62 mm
no 33,95
Hoya UX II CIR-PL 62 mm6 Salīdzināt cenas
Hoya Digital Filter Kit II 52 mm
Hoya Digital Filter Kit II 52 mm2 Salīdzināt cenas
Hoya ProND EX 55 mm komplekts
Hoya ProND EX 55 mm komplekts3 Salīdzināt cenas
Hoya ProND EX 67 mm komplekts
Hoya ProND EX 67 mm komplekts4 Salīdzināt cenas
Hoya Digitalais filtru komplekts II 49 mm
Hoya Digitalais filtru komplekts II 49 mm4 Salīdzināt cenas
Hoya NDX400 67 mm
Hoya NDX400 67 mm3 Salīdzināt cenas
Hoya HRT CIR-PL UV 49 mm
Hoya HRT CIR-PL UV 49 mm3 Salīdzināt cenas
Hoya Digitalais filtru komplekts II 43 mm
Hoya Digitalais filtru komplekts II 43 mm5 Salīdzināt cenas
Hoya Digitalais filtru komplekts II 82 mm
Hoya Digitalais filtru komplekts II 82 mm4 Salīdzināt cenas
Līdzīgas cenas produkti
Hoya Fusion Antistatic Next Protector 82 mm
Uz cenu salīdzinājumu
6 Piedāvājumi
B+W UV filtrs 010 MRC MASTER 58 mm
Uz cenu salīdzinājumu
4 Piedāvājumi
Hoya NDX400 77 mm
Hoya NDX400 77 mm
7 Piedāvājumi
Hoya Fusion One Next UV-Filter 67 mm
5 Piedāvājumi
Hoya Fusion Antistatic Next UV-Filter 67 mm
6 Piedāvājumi
Hoya Digital Filter Kit II 72 mm
4 Piedāvājumi
Hoya Fusion One Next UV Pol Circular 62 mm
5 Piedāvājumi
Hoya Fusion Antistatic Next UV-Filter 72 mm
B+W 007 Clear Schutzfilter T-Pro MRC 52 mm
B+W Clear-Filter MRC nano MASTER 62 mm