Ilustrācija var atšķirties
Huawei Watch GT 6 Pro 46 mm ar fluorelastomēra siksniņu (55020FTU)
Ražotājs: Huawei
Ilustrācija var atšķirties
- Viedpulkstenis
- Displeja izmērs: 3,73 cm (1,47")
- Atrašanās vietas noteikšana: Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS
- Komforta funkcijas: Aktivitātes atpazīšana, Asins skābekļa sensors, Atpakaļskaitīšanas funkcija, Augstuma mērītājs, Barometrs, Dziļuma mērītājs, Hronometrs, Kalendārs, Miega uzraudzība, Peldēšanas funkcijas, Pulsa mērīšana, Sirdsdarbības frekvence, Soļu skaitītājs, Termometrs, Viedtālruņa paziņojumi, Žiroskops
- Titāna korpuss
- Operētājsistēma: HarmonyOS
- Displeja tips: AMOLED, Safīra stikls
- Skārienekrāns: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Huawei Watch GT 6 Pro 46 mm ar fluorelastomēra siksniņu (55020FTU)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Huawei
Populāri produkti

Huawei Watch Fit 4 Pro
no 133,89€

Xplora X6 Play
no 195,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 44 mm
no 208,98€

Garmin Venu 4 45 mm
no 423,99€

Samsung Galaxy Watch8 BT 40 mm
no 193,40€

Fitbit Charge 6
no 107,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 40 mm
no 200,45€

Garmin Fenix 7 Pro Solar
no 449,30€

Garmin Venu 4 41 mm
no 411,25€

Garmin Instinct 3 AMOLED 45 mm
no 298,99€
27 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Smartwatch Huawei WATCH GT 6 Pro 46mm, Black 55020FTU

329,87€
334,86€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Huawei WATCH GT 6 Pro 46mm | Smart watch | GPS (satellite) | AMOLED | 1.47 inches | Waterproof | Black 55020FTU

329,97€
329,97€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei Watch GT 6 Pro 46mm Active ATUM-B29F

333,06€
333,06€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei Watch GT 6 Pro 46mm, black 55020FTU

334,50€
334,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
HUAWEI TECHNOLOGIES Huawei WATCH GT 6 Pro 46mm | Smart watch | GPS (satellite) | AMOLED | 1.47 inches | Waterproof | Black|55020FTU

338,13€
338,13€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei Watch GT6 Pro 46mm (Atum-B29F), Black | 55020FTU

339,75€
339,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei WATCH GT 6 Pro 46mm Smart watch GPS (satellite) AMOLED 1.47 inches Waterproof Black ( 55020FTU 40-61-7569 485878 6942103168185 7906468 Atum-B29F ) Viedais pulkstenis smartwatch

340,00€
340,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei WATCH GT 6 Pro 46mm | Smart watch | GPS (satellite) | AMOLED | 1.47 inches | Waterproof | Black 55020FTU

342,90€
349,90€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
Huawei WATCH GT 6 PRO 46MM Black

345,00€
350,00€
Piegāde: 5,00€
ar piegādi: 5,00€
Huawei WATCH GT 6 Pro 46mm | Viedpulkstenis | GPS (satellīts) | AMOLED | 1.47 collas | Ūdensizturīgs | Melns

345,54€
345,54€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei Watch GT6 Pro 46mm Black viedpulkstenis 55020FTU

349,00€
349,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei WATCH GT 6 PRO 46MM Black 55020FTU

349,20€
349,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei Watch GT6 Viedpulkstenis 46mm Black | 55020FTU | 6942103168185

359,37€
359,37€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei WATCH GT6 PRO 3.73 cm (1.47") AMOLED 46 mm Digital 466 x 466 px Touchscreen Black GPS 6942103168185 (6942103168185) ( JOINEDIT88831098 )

360,00€
360,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartwatch Huawei Watch GT6 Pro 46mm Active Czarny (6942103168185) 6942103168185

363,42€
363,42€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei Watch GT6 Smart watch 46mm Black 55020FTU

368,32€
368,32€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei Watch GT6 Viedpulkstenis 46mm Black (55020FTU)

374,95€
374,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedpulkstenis HUAWEI Watch GT6 Pro 46mm Black Titanium Alloy Case with Black Fluoroelastomer Strap

379,00€
379,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
HUAWEI Watch GT6 Pro, 46mm Black sporta pulkstenis 55020FTU

379,00€
379,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei Watch GT6 Pro | 46mm Чёрный 64 GB
Watch GT6 Pro | 46mm Чёрный 64 GB

399,00€
399,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei WATCH GT 6 Pro 46mm | Smart watch | GPS (satellite) | AMOLED | 1.47 inches | Waterproof | Black 55020FTU

405,83€
408,33€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Viedpulksteni Huawei Watch GT 6 PRO 46MM Black 55020FTU

413,52€
416,02€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Viedpulkstenis HUAWEI WATCH GT 6 PRO 46MM MELNS

470,65€
472,55€
Piegāde: 1,90€
ar piegādi: 1,90€
Vairāk piedāvājumu
Huawei Smartwatch Huawei Watch GT6 Pro 46mm Active Czarny (6942103168185)

346,44€
346,44€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedpulksteni Huawei WATCH GT 6 Pro 46mm | Smart watch | GPS (satellite) | AMOLED | 1.47 inches | Waterproof | Black 55020FTU

421,08€
423,58€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Huawei Watch GT6 Viedpulkstenis 46mm Black

470,92€
473,42€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Smartwatch Huawei WATCH GT 6 Pro 46mm, Black 7906468

504,10€
506,60€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Ūdensizturīgs līdz: | 5 ATM |
| Aizsardzības klase: | IP 69 |
| Akumulatora kapacitāte: | 867 mAh |
| Akumulatora darbības laiks: | 21 h |
| Qi saderīgs: | Jā |
| Mobilais sakaru standarts: | Bez |
|---|---|
| Saskarnes TK: | Bluetooth, NFC |
| Bluetooth versija: | 6.0 |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Komforta funkcijas: | Aktivitātes atpazīšana, Asins skābekļa sensors, Atpakaļskaitīšanas funkcija, Augstuma mērītājs, Barometrs, Dziļuma mērītājs, Hronometrs, Kalendārs, Miega uzraudzība, Peldēšanas funkcijas, Pulsa mērīšana, Sirdsdarbības frekvence, Soļu skaitītājs, Termometrs, Viedtālruņa paziņojumi, Žiroskops |
| Mūzikas vadība: | Jā |
| Mikrofons: | Jā |
| Skaļruņa funkcija: | Jā |
| Diametrs: | 46 mm |
|---|---|
| Svars: | 54,7 g |
| Titāna korpuss |
| Displeja izmērs: | 3,73 cm (1,47") |
|---|---|
| Displeja tips: | AMOLED, Safīra stikls |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 466 Pikseļi x 466 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 317 ppi |
| Operētājsistēma: | HarmonyOS |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Huawei Watch GT 6 Pro 46 mm ar fluorelastomēra siksniņu (55020FTU)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






































