Ilustrācija var atšķirties
Hymer Alu-Pro Anlegeleiter 8 pakāpieni (7001108)
Ražotājs: Hymer
Ilustrācija var atšķirties
- Vadītāja veids: Piestiprināma kāpne
- Piestiprināmās kāpnes: 1 reize
- Pakāpienu skaits: 8
- Spraišļu attālums: 28 cm
- Maks. svara slodze: 150 kg
- Materiāls: Alumīnijs
- Maks. darba augstums: 2,73 m
- Svars: 3,60 kg
Cenas vēsture
1M 3M6M
Hymer Alu-Pro Anlegeleiter 8 pakāpieni (7001108)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Hymer
Populāri produkti

Hailo L80 Comfortline (8040-607)
no 101,20€

Hailo ProfiLOT 2 x 9 + 1 x 8 Pakāpieni
no 338,75€

Krause ClimTec AH 3,00 m bez riteņiem
no 575,60€

Hailo ProfiLOT 3 x 12 Pakāpieni
no 404,80€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
(7001108&AP) Pieslienamās kāpnes, 8 pakāpieni 2,31m 70011, Alu-Pro 7001108 | STK_7001108_AP | 4019502347373

81,65€
81,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Maks. darba augstums: | 2,73 m |
|---|---|
| Svars: | 3,60 kg |
| Materiāls: | Alumīnijs |
|---|
| Vadītāja veids: | Piestiprināma kāpne |
|---|---|
| Piestiprināmās kāpnes: | 1 reize |
| Pakāpienu skaits: | 8 |
| Spraišļu attālums: | 28 cm |
| Maks. svara slodze: | 150 kg |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Hymer Alu-Pro Anlegeleiter 8 pakāpieni (7001108)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti


























