Ilustrācija var atšķirties
IK Multimedia TONEX Pedālis Jubilejas Izdevums
Ražotājs: IK Multimedia
Ilustrācija var atšķirties
- Efektu ierīce
- Efektu skaits: 15
- Efekta veids: Amp un Distortion
- Pārraides diapazons: 5 Hz - 24 kHz
- Skaņas efekti: Aizkave, koruss, flendžers, tremolo, fezers, rotējošs, reverberācija, kompresors, trokšņu vārti
- Pogas skaits: 8
- Saglabāšanas vietu iestatījumi: 150
- Pēdu slēdžu skaits: 3
Cenas vēsture
1M 3M6M
IK Multimedia TONEX Pedālis Jubilejas Izdevums
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
IK Multimedia
Populāri produkti

IK Multimedia ToneX Pedal Bass Edition
no 429,87€

Boss PX-1 Plugout FX
no 265,00€

Valeton GP-100
no 118,00€

Omnitronic ZD-250
no 270,18€

Behringer Ultra-G GI100
no 74,00€

Behringer BM-11M Low Pass Filter
no 122,92€

TC Electronic Hall Of Fame 2 Reverb
no 110,00€

Boss FS-7
no 97,95€

TC Electronic Ditto+
no 109,10€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
IK Multimedia IK TONEX ONE Double Special Limited Edition IK XG-PEDAL-TONEXONE-BR (8025813991033) ( JOINEDIT89186322 )

275,00€
275,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Efektu skaits: | 15 |
|---|---|
| Efekta veids: | Amp un Distortion |
| Pārraides diapazons: | 5 Hz - 24 kHz |
| Skaņas efekti: | Aizkave, koruss, flendžers, tremolo, fezers, rotējošs, reverberācija, kompresors, trokšņu vārti |
| AI mašīnmācīšanās modelēšanas tehnoloģija |
| USB interfeiss ar 24 bitiem / 96 kHz |
| Līdz 123 dB dinamiskajam diapazonam |
| 7 efekta bloki |
| Izmēri: | P176 mm x A55 mm x D143 mm |
|---|---|
| Svars: | 900 g |
| Pogas skaits: | 8 |
|---|---|
| Saglabāšanas vietu iestatījumi: | 150 |
| Pēdu slēdžu skaits: | 3 |
| Displejs pieejams: | Jā |
| Savienojumi: | Audio ieeja (6,3 mm), Audio izeja (6,3 mm), Austiņas (6,3 mm), Midi-In, Midi-Out, USB |
Cenas vēsture
1M 3M6M
IK Multimedia TONEX Pedālis Jubilejas Izdevums
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti



















