Ilustrācija var atšķirties
Iiyama ProLite T1932MSC-B5AG
Ražotājs: iiyama
Ilustrācija var atšķirties
- Monitora plakanais ekrāns
- Ekrāna izmērs: 19
- Skārienekrāns: Jā
- Izšķirtspēja: 1.280 Pikseļi x 1.024 pikseļi
- Reakcijas laiks: 5 ms
- Integrētie skaļruņi: Jā
- Ekrāna diagonāle: 48 cm
- Paneļa tehnoloģija: TN
Cenas vēsture
1M
Iiyama ProLite T1932MSC-B5AG
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
iiyama
Populāri produkti

iiyama ProLite TN8605A-B1AG
no 1 880,00€

Samsung Flip Pro WM55B
no 1 161,06€

Samsung WA75F (LH75WAFWLGCXEN)
no 1 497,20€

Samsung WA65D (LH65WADWLGCXEN)
no 1 041,99€

Yealink MB65Pro-A02
no 3 400,00€

Elo Touch Solutions 2770L (E266381)
no 640,50€

Samsung QM32R-T
no 1 155,00€

Samsung Flip Pro WM85B
no 2 553,35€

Optoma Creative Touch 5653RK
no 1 927,10€

ASUS ZenScreen Touch MB16AHT
no 279,85€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Iiyama 48.0cm (19) T1932MSC-B5AG 5:4 M-Touch HDMI+DP+USB (T1932MSC-B5AG)

726,05€
731,04€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Elektroenerģijas patēriņš: | Darbība 25 W, Gaidīšanas režīmā 2 W |
|---|
| Izmēri ar statīvu: | P43,20 cm x A39,10 cm x D21,90 cm |
|---|---|
| Svars ar statīvu: | 6,90 kg |
| Ekrāna diagonāle: | 48 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 19 |
| Paneļa tehnoloģija: | TN |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 1.280 Pikseļi x 1.024 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 5 ms |
| Kontrasts: | Statisks |
| Kontrasts: | 800:1 |
| Spilgtums (kandela): | 225 cd/m² |
| Savienojumi: | 15 Pin D-SUB ieeja, DVI-D |
|---|
| Integrētie skaļruņi: | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M
Iiyama ProLite T1932MSC-B5AG
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















