Ilustrācija var atšķirties
Iiyama ProLite TF3215MC-B1
Ražotājs: iiyama
Ilustrācija var atšķirties
- Skārienekrāns
- Ekrāna izmērs: 31,50
- Skārienekrāns: Jā
- Izšķirtspēja: 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi
- Reakcijas laiks: 8 ms
- Integrētie skaļruņi: Nē
- Pivotfunkcija: Jā
- Ekrāna diagonāle: 80 cm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Iiyama ProLite TF3215MC-B1
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
iiyama
Populāri produkti

iiyama ProLite TN8605A-B1AG
no 1 880,00€

Samsung Flip Pro WM55B
no 1 054,25€

Samsung WA75F (LH75WAFWLGCXEN)
no 1 628,37€

Samsung WA65D (LH65WADWLGCXEN)
no 1 041,99€

Yealink MB65Pro-A02
no 3 400,00€

Elo Touch Solutions 2770L (E266381)
no 640,50€

Samsung QM32R-T
no 1 155,00€

Samsung Flip Pro WM85B
no 2 553,35€

Optoma Creative Touch 5653RK
no 1 934,25€

ASUS ZenScreen Touch MB16AHT
no 279,75€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Touch 31,5/80,0cm iiyama ProLite TF3215MC *schwarz* 16:9 - open frame TF3215MC-B1

883,45€
888,44€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Energoefektivitātes klase SDR: | F (Skala A-G) |
|---|---|
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 31 kWh/1000h |
| Izmēri: | P74 cm x A43,40 cm x D6,10 cm |
|---|---|
| Svars: | 10,30 kg |
| Ekrāna diagonāle: | 80 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 31,50 |
| Paneļa tehnoloģija: | VA |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 8 ms |
| Kontrasts: | Statisks |
| Kontrasts: | 3.000:1 |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 460 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| Savienojumi: | 15 Pin D-SUB ieeja, HDMI ieeja |
|---|
| Integrētie skaļruņi: | Nē |
|---|---|
| Pivotfunkcija: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Iiyama ProLite TF3215MC-B1
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















