Ilustrācija var atšķirties
iiyama ProLite T2234MSC-B7X
Ražotājs: iiyama
Ilustrācija var atšķirties
- Skārienekrāns
- Ekrāna izmērs: 21,50
- Skārienekrāns: Jā
- Izšķirtspēja: 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi
- Reakcijas laiks: 8 ms
- Integrētie skaļruņi: Jā
- Pivotfunkcija: Nē
- Ekrāna diagonāle: 54,60 cm
Cenas vēsture
1M
iiyama ProLite T2234MSC-B7X
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
iiyama
Populāri produkti

iiyama ProLite TN8605A-B1AG
no 1 880,00€

Samsung Flip Pro WM55B
no 1 130,00€

Samsung WA75F (LH75WAFWLGCXEN)
no 1 628,37€

Samsung WA65D (LH65WADWLGCXEN)
no 1 041,99€

Yealink MB65Pro-A02
no 3 400,00€

Elo Touch Solutions 2770L (E266381)
no 640,50€

Samsung QM32R-T
no 1 155,00€

Samsung Flip Pro WM85B
no 2 553,35€

Optoma Creative Touch 5653RK
no 1 934,25€

ASUS ZenScreen Touch MB16AHT
no 280,90€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Iiyama ProLite T2234MSC-B7X - LED-Monitor - 55.9 cm (22) T2234MSC-B7X (4948570118359) ( JOINEDIT87672585 ) monitors

540,00€
540,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Iiyama ProLite T2234MSC-B7X - LED-Monitor - 55.9 cm (22")

557,15€
562,14€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Energoefektivitātes klase SDR: | F (Skala A-G) |
|---|---|
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 19 kWh/1000h |
| Izmēri: | P51,75 cm x A35,15 cm x D21,90 cm |
|---|---|
| Svars: | 6,60 kg |
| Ekrāna diagonāle: | 54,60 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 21,50 |
| Paneļa tehnoloģija: | IPS |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 8 ms |
| Kontrasts: | Statisks |
| Kontrasts: | 1.000:1 |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 305 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| Savienojumi: | 15 Pin D-SUB ieeja, DisplayPort, HDMI ieeja, USB |
|---|
| Integrētie skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Pivotfunkcija: | Nē |
Cenas vēsture
1M
iiyama ProLite T2234MSC-B7X
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















