Ilustrācija var atšķirties
iiyama ProLite XB3288UHSU-B1
Ražotājs: iiyama
Ilustrācija var atšķirties
- LED monitors
- Ekrāna izmērs: 31,50
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- Reakcijas laiks: 3 ms
- Integrētie skaļruņi: Jā
- Pivotfunkcija: Jā
- Elektroenerģijas patēriņš SDR: 40 kWh/1000h
Cenas vēsture
1M
iiyama ProLite XB3288UHSU-B1
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
iiyama
Populāri produkti

Lenovo ThinkVision M15 (62CAUAT1WL)
no 173,35€

Dell UltraSharp U2724DE
no 449,99€

Dell 27 Plus 4K USB-C Monitors S2725QC
no 344,67€

LG 24BA550-B
no 115,25€

Dell 27 Plus 4K Monitors S2725QS
no 296,23€
6 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Monitor iiyama ProLite XB3288UHSU-B1 | XB3288UHSU-B1 | 2000000937175

444,55€
444,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Monitors iiyama ProLite XB3288UHSU-B1 | XB3288UHSU-B1 | 2000000937175

465,40€
465,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Iiyama Monitor iiyama ProLite XB3288UHSU-B1

478,87€
478,87€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Iiyama XB3288UHSU-B1 31.5" VA 16:9 monitors

489,99€
489,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Monitor iiyama ProLite XB3288UHSU-B1 XB3288UHSU-B1

492,95€
492,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Monitors Iiyama XB3288UHSU-B1

589,00€
589,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Energoefektivitātes klase SDR: | G (Skala A-G) |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 40 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 52 kWh/1000h |
| Izmēri ar statīvu: | P73 cm x A45,80 cm x D23 cm |
|---|---|
| Svars ar statīvu: | 8,90 kg |
| Ekrāna diagonāle: | 80 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 31,50 |
| Paneļa tehnoloģija: | VA |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 3 ms |
| Kontrasts: | Statisks |
| Kontrasts: | 3.000:1 |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 300 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| HDCP atbalsts: | Jā |
|---|---|
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, DisplayPort, HDMI ieeja, USB 3.0, USB-A, USB-B |
| AMD FreeSync: | Jā |
|---|---|
| Integrētie skaļruņi: | Jā |
| Augstuma regulēšana: | Jā |
| Noliecšanas funkcija: | Jā |
| Pagriešanas funkcija: | Jā |
| Pivotfunkcija: | Jā |
Cenas vēsture
1M
iiyama ProLite XB3288UHSU-B1
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





























