Ilustrācija var atšķirties
iiyama ProLite XU2792UHSU-B1
Ražotājs: iiyama
Ilustrācija var atšķirties
- LED monitors
- Ekrāna izmērs: 27
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- Reakcijas laiks: 4 ms
- Integrētie skaļruņi: Jā
- Ekrāna diagonāle: 68,60 cm
- Paneļa tehnoloģija: IPS
Cenas vēsture
1M 3M6M
iiyama ProLite XU2792UHSU-B1
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
iiyama
Populāri produkti

Lenovo ThinkVision M15 (62CAUAT1WL)
no 175,45€

Dell UltraSharp U2724DE
no 449,99€

Dell 27 Plus 4K USB-C Monitors S2725QC
no 344,67€

LG 24BA550-B
no 115,25€

Dell 27 Plus 4K Monitors S2725QS
no 296,23€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Iiyama Monitor iiyama ProLite XU2792UHSU-B1

350,00€
350,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
iiyama ProLite XU2792UHSU-B1 | XU2792UHSU-B1 | 4948570117697

387,05€
387,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Monitors iiyama ProLite XU2792UHSU-B1 | XU2792UHSU-B1 | 4948570117697

407,95€
407,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Monitor iiyama ProLite XU2792UHSU-B1 XU2792UHSU-B1

430,30€
430,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
iiyama ProLite XU2792UHSU-B1 - LED-Monitor - 4K - 68.4 cm (27) 4948570117697 ( XU2792UHSU B1 ) monitors

440,00€
440,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| EPREL: | 360656 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase SDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš: | Darbība 34 W, Gaidīšanas režīmā 0,50 W |
| Izmēri ar statīvu: | P61,30 cm x A44 cm x D19,70 cm |
|---|---|
| Svars ar statīvu: | 4,60 kg |
| XU2792UHSU-B1 |
| Ekrāna diagonāle: | 68,60 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 27 |
| Paneļa tehnoloģija: | IPS |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 4 ms |
| Kontrasts: | Statisks |
| Kontrasts: | 1.000:1 |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 300 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| Savienojumi: | Audio izeja (3,5 mm), DisplayPort, DVI, HDMI ieeja, USB 3.0, USB-A, USB-B |
|---|---|
| USB-HUB: | Jā |
| Integrētie skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Noliecšanas funkcija: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
iiyama ProLite XU2792UHSU-B1
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





























