Ilustrācija var atšķirties
Illy Francis Francis! X1 Ground
Ražotājs: Illy
Ilustrācija var atšķirties
- Espresso automāts
- Espresso automātu veids: 1-apļa mašīna
- Sūkņa spiediens: 18 bar
- Tilpums litros: 1,20 l
- Pastāvīgais ūdens pieslēgums: Nē
- Iebūvēts piena putotājs: Jā
- Integrēta atkaļķošanas programma: Nē
- Integrētā tīrīšanas programma: Nē
Cenas vēsture
1M
Illy Francis Francis! X1 Ground
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Illy
Populāri produkti

Cecotec Power Espresso 20 Touch
no 89,30€

Ninja Luxe Café Premier ES601EU
no 383,90€

Delonghi La Specialista Arte EC9155.MB
no 351,40€

Sage The Barista Touch Impress
no 946,59€

Ninja Luxe Café Pro ES701EU
no 509,85€

Solis Grind & Infuse Perfetta
no 540,80€

Gaggia New Classic Evo
no 395,00€

Sage The Barista Express
no 499,35€

Delonghi Linea Classic EM450.M
no 121,84€

Ninja Luxe Café Essential ES501EU
no 335,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
illy X1 Anniversary Machine for Ground Coffee and E.S.E. Pads (black) 60455

623,43€
628,42€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Iebūvēts piena putotājs: | Jā |
|---|---|
| Aktīvi apsildāma krūzīšu novietošanas virsma: | Jā |
| Karstā ūdens/tvaika sprausla: | Jā |
| Izmēri: | P260 mm x A330 mm x D250 mm |
|---|---|
| Svars: | 7.000 g |
| Espresso sietiņfiltra kafijas automāts |
| 12 kannas illy espresso |
| Espresso automātu veids: | 1-apļa mašīna |
|---|---|
| Sūkņa spiediens: | 18 bar |
| Jauda: | 1.050 W |
| Tilpums litros: | 1,20 l |
| Ietilpība tasītēs: | 12 tasīte(s) |
| Pastāvīgais ūdens pieslēgums: | Nē |
| Displejs: | Nē |
| Integrēta atkaļķošanas programma: | Nē |
|---|---|
| Integrētā tīrīšanas programma: | Nē |
Cenas vēsture
1M
Illy Francis Francis! X1 Ground
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti














