Ilustrācija var atšķirties
Ingo Maurer Canned Light
Ražotājs: Ingo Maurer
Ilustrācija var atšķirties
- Piekaramā lampa
- Lampas veids: Piekaramā/griestu lampa
- Energoefektivitātes klase: D
- Lampas jauda: 60 W
- Lampu skaits: 1
- Lampas cokols: G9
- Materiāls: Alumīnijs, Nerūsējošais tērauds, Plastmasa
- Diametrs: 8,50 cm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Ingo Maurer Canned Light
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Ingo Maurer
Populāri produkti

Ingo Maurer Birdie
no 2 139,90€

Steinel L 625 LED
no 268,62€

Artemide Tolomeo Lettura
no 414,80€

Steinel XLED home 2
no 115,00€

Steinel L830 SC sienas lampa
no 142,90€

Osram Halopin 66733 ES 33 W G9
no 2,99€

Steinel L 910 LED
no 91,90€

Makita DEADML805
no 109,00€

Artemide Tolomeo Micro Tavolo
no 243,90€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Ingo Maurer LED sienas lampa Canned Light 5026024

259,90€
259,90€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Produkta dati
| Diametrs: | 8,50 cm |
|---|---|
| Izmēri: | A200 cm |
| Materiāls: | Alumīnijs, Nerūsējošais tērauds, Plastmasa |
|---|
| Lampas veids: | Piekaramā/griestu lampa |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase: | D |
| Lampas jauda: | 60 W |
| Lampu skaits: | 1 |
| Lampas cokols: | G9 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Ingo Maurer Canned Light
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Ingo Maurer
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Inhalatori CenasInhalators CenaInhalators MicrolifeInhalators PieaugušajiemInkubatoriInline Hokeja SkrituļslidasInline slidasInsektu Tīkls DurvīmInstrumentu SkapisIntel 4214Fitness LightHama Freedom LightLogitech PRO LightLed Clip LightLight Bulb StarterSmart Light SwitchXiaomi Mi Light BarDolce Gabbana Light Blue





















