Intel Core i5 14500T Tray
Ražotājs: Intel
- CPU
- Procesors: Intel
- Procesora modelis: Intel Core i5
- Kodolu skaits: 14
- Ligzda: LGA 1700
- Procesora modeļa numurs: 14500T
- Procesora takts: 1,70 GHz
- Procesora takts Turbo: 4,80 GHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
Intel Core i5 14500T Tray
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Intel
Populāri produkti

Intel Core i5 14600K Kastē
no 304,24€

Intel Core i7 12700K Kastē
no 270,49€

Intel Core i7 14700K Boxed
no 363,15€

Intel Core i3 14100 Boxed
no 173,65€

Intel Core i5 14400 Iepakots
no 255,03€

Intel Xeon E-2488 Paplāte
no 1 052,98€

Intel Core i7 14700F Boxed
no 303,95€

Intel Core i5 13500 Boxed
no 259,44€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
INTEL Core i5-14500T 1.7GHz FC-LGA16A ( CM8071505092904 ) CPU procesors

275,00€
275,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
INTEL Core™ i5-14500T (Tray-Version) | CM8071505092904

301,70€
301,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Intel CPU Core i5 I5-14500T 1.7GHz 14-core FCLGA1700 Socket TRAY - w/o cooler CM8071505092904

334,12€
339,11€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Intel Core i5-14500T processor 24 MB Smart Cache CM8071505092904

349,50€
349,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Intel Core? i5-14500T (Tray-Version) | CM8071505092904

353,90€
353,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Procesors: | Intel |
|---|---|
| Procesora modelis: | Intel Core i5 |
| Procesora modeļa numurs: | 14500T |
| Kodolu skaits: | 14 |
| Procesora takts: | 1,70 GHz |
| Procesora takts Turbo: | 4,80 GHz |
| Ligzda: | LGA 1700 |
| L2 kešatmiņa: | 11,5MB |
| L3 kešatmiņa: | 24MB |
| Maks. patēriņš: | 92 W |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Intel Core i5 14500T Tray
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Intel
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Intel Core i5 2500Intel Core i5 3.2 GHzIntel Core i5 3450Intel Core i5 3550Intel Core i5 650Intel Core i5 650 3.20 GHzIntel Core i5 8400TIntel Core i7 12700FIntel E5Intel Core i5 Quad CoreIntel Core i5 11400Intel Core i5 12500Intel Core i5 750Intel Core i5 7500Intel Core i5 13500Intel Core i5 10400Intel Core i5 8400Intel Core i5 10500Intel Core i5 9500

























