Ilustrācija var atšķirties
Intel Core i7 11700KF Boxed
Ražotājs: Intel
Ilustrācija var atšķirties
- Procesors
- Procesors: Intel
- Procesora modelis: Intel Core i7
- Kodolu skaits: 8
- Ligzda: LGA 1200
- Procesora modeļa numurs: 11700KF
- Procesora takts: 3,60 GHz
- Procesora takts Turbo: 5 GHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
Intel Core i7 11700KF Boxed
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Intel
Populāri produkti

Intel Core i5 14600K Kastē
no 304,24€

Intel Core i7 12700K Kastē
no 270,49€

Intel Core i7 14700K Boxed
no 363,15€

Intel Core i3 14100 Boxed
no 172,65€

Intel Core i5 14400 Iepakots
no 255,28€

Intel Xeon E-2488 Paplāte
no 1 052,98€

Intel Core i7 14700F Boxed
no 304,40€

Intel Core i5 13500 Boxed
no 259,44€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
INTEL Core i7-11700KF Processor 16MB Cache, up to 5 GHz BX8070811700KF

641,21€
646,20€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Procesors: | Intel |
|---|---|
| Procesora modelis: | Intel Core i7 |
| Procesora modeļa numurs: | 11700KF |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts: | 3,60 GHz |
| Procesora takts Turbo: | 5 GHz |
| Ligzda: | LGA 1200 |
| L2 kešatmiņa: | 4096KB |
| L3 kešatmiņa: | 16384KB |
| Komandu kopas: | AES-NI, AVX, AVX2, Dīkstāves stāvokļi, Hiperpavedināšana, Intel 64, SSE4.1, SSE4.2, Termālās uzraudzības tehnoloģijas, Turbo tehnoloģija, VT-d, VT-x, XD bit |
| Maks. patēriņš: | 125 W |
| Iepakots (bez ventilatora): | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Intel Core i7 11700KF Boxed
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Intel
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Intel Core i7 11800HIntel Core i7 11850HIntel Core i7 1185G7Intel Core i7 1260PIntel Core i7 12700KIntel Core i7 13700KFIntel Core i9 13980HXIntel i3 12100Intel Core i7 11700Intel Core i7 ProcesorsIntel Core i7 7700Intel Core i7 870Intel Core i7 9700Intel Core i7 4790Intel Core i7 13700Intel Core i7 12700Intel Core i7 8700Intel Core i7 12





















