Ilustrācija var atšķirties
Intel Core i9 11900KF Boxed
Ražotājs: Intel
Ilustrācija var atšķirties
- Procesors
- Procesors: Intel
- Procesora modelis: Intel Core i9
- Kodolu skaits: 8
- Ligzda: LGA 1200
- Procesora modeļa numurs: 11900KF
- Procesora takts: 3,50 GHz
- Procesora takts Turbo: 5,30 GHz
Cenas vēsture
1M 3M
Intel Core i9 11900KF Boxed
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Intel
Populāri produkti

Intel Core i5 14600K Kastē
no 304,24€

Intel Core i7 12700K Kastē
no 270,49€

Intel Core i7 14700K Boxed
no 363,15€

Intel Core i3 14100 Boxed
no 172,65€

Intel Core i5 14400 Iepakots
no 255,18€

Intel Xeon E-2488 Paplāte
no 1 052,98€

Intel Core i7 14700F Boxed
no 304,25€

Intel Core i5 13500 Boxed
no 259,44€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Intel Core i9-11900KF, 3.5GHz, 16MB, BOX (BX8070811900KF) processor BX8070811900KF

710,10€
710,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Procesors: | Intel |
|---|---|
| Procesora modelis: | Intel Core i9 |
| Procesora modeļa numurs: | 11900KF |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts: | 3,50 GHz |
| Procesora takts Turbo: | 5,30 GHz |
| Ligzda: | LGA 1200 |
| L2 kešatmiņa: | 4096KB |
| L3 kešatmiņa: | 16384KB |
| Komandu kopas: | AES-NI, AVX, AVX2, Dīkstāves stāvokļi, Hiperpavedināšana, IGAUNIJA, Intel 64, SSE4.1, SSE4.2, Termālās uzraudzības tehnoloģijas, Turbo tehnoloģija, VT-d, VT-x, XD bit |
| Maks. patēriņš: | 125 W |
| Iepakots (bez ventilatora): | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M
Intel Core i9 11900KF Boxed
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















