Ilustrācija var atšķirties
Intel Xeon E-2276G Tray
Ražotājs: Intel
Ilustrācija var atšķirties
- Procesors
- Procesors: Intel
- Procesora modelis: Intel Xeon
- Kodolu skaits: 6
- Ligzda: 1151
- Procesora modeļa numurs: E-2276G
- Procesora takts: 3,80 GHz
- Procesora takts Turbo: 4,90 GHz
Cenas vēsture
1M 3M
Intel Xeon E-2276G Tray
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Intel
Populāri produkti

Intel Core i5 14600K Kastē
no 304,24€

Intel Core i7 12700K Kastē
no 270,49€

Intel Core i7 14700K Boxed
no 363,15€

Intel Core i3 14100 Boxed
no 173,65€

Intel Core i5 14400 Iepakots
no 255,03€

Intel Xeon E-2488 Paplāte
no 1 052,98€

Intel Core i7 14700F Boxed
no 303,95€

Intel Core i5 13500 Boxed
no 259,44€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Intel Xeon E-2276G - 3.8 GHz - 6 Kerne - 12 Threads CM8068404227703

767,10€
772,09€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Procesors: | Intel |
|---|---|
| Procesora modelis: | Intel Xeon |
| Procesora modeļa numurs: | E-2276G |
| Kodolu skaits: | 6 |
| Procesora takts: | 3,80 GHz |
| Procesora takts Turbo: | 4,90 GHz |
| Ligzda: | 1151 |
| L2 kešatmiņa: | 1536KB |
| L3 kešatmiņa: | 12288KB |
| Maks. patēriņš: | 80 W |
Cenas vēsture
1M 3M
Intel Xeon E-2276G Tray
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Intel
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Intel Xeon E3Intel Xeon e5Intel Xeon E5 2430Intel Xeon E5 2603Intel Xeon E5 2609Intel Xeon E5 2620Intel Xeon E5 2620 V4Intel Xeon E5 2697Intel Xeon W 2265Internets ātrumsIntel Core XeonIntel Xeon SilverIntel Xeon 2680Intel Xeon 6130Intel Xeon 4314Intel Xeon 5317Intel Xeon RIntel Xeon PlatinumIntel Xeon 6248Intel Xeon 4310





















