Ilustrācija var atšķirties
Inter-Tech CPM-650W Plus modulārais
Ražotājs: Inter-Tech
Ilustrācija var atšķirties
- Barošanas bloks
- Formas faktors: ATX
- Jauda: 650 W
- Ieejas spriegums: 110 V - 240 V
- Darbības troksnis: 19 dB - 21 dB
- Dzesēšana: Aktīvs
- Ventilatora izmērs: 120 mm
- Savienojums 24/20-Pin (Pamatplate): 1x
Cenas vēsture
1M
Inter-Tech CPM-650W Plus modulārais
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Inter-Tech
Populāri produkti

Inter-Tech GF-350 350W
no 49,96€

be quiet! Pure Power 13 M 1000W
no 145,85€

Seasonic Vertex GX-1000 1000W
no 198,52€

Lenovo barošanas bloks 500W (5P51D77094)
no 135,00€

be quiet! System Power 11 650W
no 51,79€

be quiet! SFX Power 3 450W (BN321)
no 67,99€

GIGABYTE P750GM 750W
no 72,65€

be quiet! Pure Power 13 M 850W
no 123,54€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Auerswald COMpact S0 - ekspansionsmodu 90580

68,26€
73,25€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Modulāra kabeļu pārvaldība: | Nē |
|---|
| Formas faktors: | ATX |
|---|
| Izmēri: | P150 mm x A86 mm x D160 mm |
|---|
| Savienojums 24/20-Pin (Pamatplate): | 1x |
|---|---|
| Savienojums 4-Pin (ATX12V): | 2x |
| Floppy diska savienojums: | 1x |
| PCI-E pieslēgums (6 Pin): | 1x |
| S-ATA pieslēgums: | 4x |
| Jauda: | 650 W |
|---|---|
| Ieejas spriegums: | 110 V - 240 V |
| Darbības troksnis: | 19 dB - 21 dB |
| Dzesēšana: | Aktīvs |
| Ventilatora izmērs: | 120 mm |
Cenas vēsture
1M
Inter-Tech CPM-650W Plus modulārais
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Inter-Tech
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Interaktīvs SunsInteraktīvā LelleInteraktīvā Rotaļlieta KaķisIntercom Sena 30KInteresantas Galda SpēlesInteresantas RotasInterjera ProjektaInternets 100/100Intex Swimming PoolIPS displejsCrane PlusComfortView Plus40 Plus Apavi5 golf PlusLogitech MX PlusRadio Dab PlusSiltumnīca Garden PlusDelta Plus ZābakiGolf 2 PlusGolf Plus 2005






















