Ilustrācija var atšķirties
JBL Flip 6 Martin Garrix
Ražotājs: JBL
Ilustrācija var atšķirties
- Pārnēsājamais skaļrunis
- Mūzikas jaudas izturība: kopā 30 W
- Pārraides diapazons: 63 Hz - 20 kHz
- Bluetooth: Jā
- Bluetooth versija: 5.1
- Ūdensizturīgs: Jā
- Aizsardzības klase: IP 67
- Savienojumi: USB-C
Cenas vēsture
1M 3M6M
JBL Flip 6 Martin Garrix
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
JBL
Populāri produkti

JBL Charge 6
no 128,36€

Bose SoundLink Flex (2. Gen.)
no 121,00€

Marshall Emberton II
no 108,63€

Marshall Acton III
no 239,00€

Sony SRS-LSR200
no 130,67€

Bose SoundLink Revolve+ II
no 249,00€

Sonos Roam 2
no 149,00€

Marshall Stanmore III
no 287,30€

Marshall Middleton
no 225,00€

Bang & Olufsen Beosound A1 3. Gen
no 229,85€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
JBL Flip 6 Tumši pelēks
Flip 6 Tumši pelēks

99,00€
99,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
JBL Flip 6 Martin Garrix Grey 30 W 1200130009587 ( JBLFLIP6MG ) pārnēsājamais skaļrunis

185,00€
185,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
JBL Flip 6 Martin Garrix Bluetooth Højtaler Sort JBLFLIP5YEL

214,02€
219,01€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Izmēri: | D7,20 cm x A6,80 cm x G17,80 cm |
|---|---|
| Svars: | 550 g |
| Mūzikas jaudas izturība: | kopā 30 W |
|---|---|
| Pārraides diapazons: | 63 Hz - 20 kHz |
| Bluetooth: | Jā |
| Bluetooth versija: | 5.1 |
| Ūdensizturīgs: | Jā |
| Aizsardzības klase: | IP 67 |
| Savienojumi: | USB-C |
| Strāvas padeve: | Akumulators |
| Akumulatora darbības laiks: | 12 h |
Cenas vēsture
1M 3M6M
JBL Flip 6 Martin Garrix
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






















