Ilustrācija var atšķirties
JBL Flip Essential
Ražotājs: JBL
Ilustrācija var atšķirties
- Bluetooth skaļrunis
- Mūzikas jaudas izturība: kopā 16 W
- Bluetooth: Jā
- Bluetooth versija: 4.1
- Ūdensizturīgs: Jā
- Savienojumi: 3,5 mm ligzdas savienojums
- Strāvas padeve: Akumulators
- Akumulatora darbības laiks: 10 h
Cenas vēsture
1M 3M6M
JBL Flip Essential
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
JBL
Populāri produkti

JBL Charge 6
no 128,36€

Bose SoundLink Flex (2. Gen.)
no 128,98€

Marshall Emberton II
no 108,63€

Marshall Acton III
no 239,00€

Sony SRS-LSR200
no 130,67€

Bose SoundLink Revolve+ II
no 249,00€

Sonos Roam 2
no 149,00€

Marshall Stanmore III
no 287,30€

Marshall Middleton
no 225,00€

Bang & Olufsen Beosound A1 3. Gen
no 226,00€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
JBL Flip Essential

49,00€
49,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
JBL Flip Essential Melns
Flip Essential Melns

79,00€
79,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P64 mm x D64 mm x A169 mm |
|---|---|
| Svars: | 470 g |
| Mūzikas jaudas izturība: | kopā 16 W |
|---|---|
| Bluetooth: | Jā |
| Bluetooth versija: | 4.1 |
| Ūdensizturīgs: | Jā |
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums |
| Strāvas padeve: | Akumulators |
| Akumulatora darbības laiks: | 10 h |
Cenas vēsture
1M 3M6M
JBL Flip Essential
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















