Ilustrācija var atšķirties
JBL Go 2
Ražotājs: JBL
Ilustrācija var atšķirties
- Mūzikas jaudas izturība: kopā 3 W
- Pārraides diapazons: 180 Hz - 20 kHz
- Efektivitāte: 80 dB pie 1 vata/1 metra
- Mikrofons: Jā
- Bluetooth: Jā
- Bluetooth versija: 4.1
- Bluetooth profils: Advanced Audio Distribution (A2DP), Audio/Video tālvadības pults (AVRCP), Austiņas (HSP), Brīvroku režīms (HFP)
- Ūdensizturīgs līdz: 1 m
Cenas vēsture
1M 3M6M
JBL Go 2
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
JBL
Populāri produkti

JBL Charge 6
no 128,36€

Bose SoundLink Flex (2. Gen.)
no 125,00€

Marshall Emberton II
no 108,63€

Marshall Acton III
no 239,00€

Sony SRS-LSR200
no 130,67€

Bose SoundLink Revolve+ II
no 249,00€

Sonos Roam 2
no 149,00€

Marshall Stanmore III
no 287,30€

Marshall Middleton
no 225,00€

Bang & Olufsen Beosound A1 3. Gen
no 226,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Cameron Sino 730mAh for JBL Go 2,Go 2H CS-JMG200SL

34,18€
36,68€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Izmēri: | P86 mm x D31,60 mm x A71,20 mm |
|---|---|
| Svars: | 184 g |
| Mūzikas jaudas izturība: | kopā 3 W |
|---|---|
| Efektivitāte: | 80 dB pie 1 vata/1 metra |
| Pārraides diapazons: | 180 Hz - 20 kHz |
| Mikrofons: | Jā |
| Bluetooth: | Jā |
| Bluetooth versija: | 4.1 |
| Bluetooth profils: | Advanced Audio Distribution (A2DP), Audio/Video tālvadības pults (AVRCP), Austiņas (HSP), Brīvroku režīms (HFP) |
| Ūdensizturīgs līdz: | 1 m |
| Aizsardzības klase: | IP X7 |
| Savienojumi: | AUX ieeja, USB-Micro |
| Strāvas padeve: | Akumulators |
| Akumulatora darbības laiks: | 5 h |
Cenas vēsture
1M 3M6M
JBL Go 2
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















