Ilustrācija var atšķirties
JBL Go 3 Eco
Ražotājs: JBL
Ilustrācija var atšķirties
- Pārnēsājamais skaļrunis
- Mūzikas jaudas izturība: kopā 4,20 W
- Pārraides diapazons: 110 Hz - 20 kHz
- Mikrofons: Jā
- Bluetooth: Jā
- Bluetooth versija: 5.1
- Bluetooth profils: Advanced Audio Distribution (A2DP), Audio/Video tālvadības pults (AVRCP)
- Ūdensizturīgs: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
JBL Go 3 Eco
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
JBL
Populāri produkti

JBL Charge 6
no 128,36€

Bose SoundLink Flex (2. Gen.)
no 125,00€

Marshall Emberton II
no 108,63€

Marshall Acton III
no 239,00€

Sony SRS-LSR200
no 130,67€

Bose SoundLink Revolve+ II
no 249,00€

Sonos Roam 2
no 149,00€

Marshall Stanmore III
no 287,30€

Marshall Middleton
no 225,00€

Bang & Olufsen Beosound A1 3. Gen
no 226,00€
15 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
JBL GO 3 Eco Green Bezvadu skaļrunis JBLGO3ECOGRN

34,99€
34,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
JBL GO 3 Eco zala - Portativais bezvadu skalrunis ( JBLGO3ECOGRN 6925281968761 ) pārnēsājamais skaļrunis

41,00€
41,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
JBL Go3 Eco JBLGO3ECOGRN

43,24€
43,24€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
JBL Go3 Eco JBLGO3ECOBLU

45,01€
45,01€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
JBL Go 3 Eco Bezvadu Skaļrunis zaļš (JBLGO3ECOGRN)

45,95€
45,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
JBL wireless speaker Go 3 Eco, green JBLGO3ECOGRN

46,90€
46,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
JBL Go 3 Eco Bluetooth Bezvadu Skaļrunis (JBLGO3ECOBLU)

46,95€
46,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
JBL Go 3 Eco Bezvadu Skaļrunis zaļš JBLGO3ECOGRN (6925281968761) ( JOINEDIT88537223 )

47,00€
47,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
JBL GO 3 Eco Blue Bezvadu skaļrunis JBLGO3ECOBLU

48,37€
48,37€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
JBL Go 3 Eco Wireless Speaker green JBLGO3ECOGRN

53,03€
53,03€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
JBL Go 3 Eco Bluetooth Wireless Speaker JBLGO3ECOBLU

53,68€
53,68€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
JBL Go 3 Eco Bluetooth Bezvadu Skaļrunis JBLGO3ECOBLU

54,30€
54,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
JBL Go 3 Eco Bezvadu Skaļrunis zaļš

57,65€
60,15€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
JBL Go 3 Eco Bluetooth Bezvadu Skaļrunis

58,34€
60,84€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
JBL Go 3 Eco Bluetooth Bezvadu Skaļrunis JBLGO3ECOBLU (6925281968754) ( JOINEDIT88464930 )

48,00€
48,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P86 mm x D41 mm x A69 mm |
|---|---|
| Svars: | 210 g |
| Mūzikas jaudas izturība: | kopā 4,20 W |
|---|---|
| Pārraides diapazons: | 110 Hz - 20 kHz |
| Mikrofons: | Jā |
| Bluetooth: | Jā |
| Bluetooth versija: | 5.1 |
| Bluetooth profils: | Advanced Audio Distribution (A2DP), Audio/Video tālvadības pults (AVRCP) |
| Ūdensizturīgs: | Jā |
| Savienojumi: | USB |
| Strāvas padeve: | Akumulators, USB |
| Akumulatora darbības laiks: | 5 h |
Cenas vēsture
1M 3M6M
JBL Go 3 Eco
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti


























