Ilustrācija var atšķirties
JBL Go 5
Ražotājs: JBL
Ilustrācija var atšķirties
- Mūzikas jaudas izturība: kopā 4,80 W
- Pārraides diapazons: 100,00 Hz - 19,00 kHz
- Bluetooth: Jā
- Bluetooth versija: 6.0
- Bluetooth profils: Advanced Audio Distribution (A2DP), Audio/Video tālvadības pults (AVRCP)
- Ūdensizturīgs: Jā
- Aizsardzības klase: IP 68
- Savienojumi: USB-C
Cenas vēsture
1M
JBL Go 5
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
JBL
Populāri produkti

JBL Charge 6
no 128,36€

Bose SoundLink Flex (2. Gen.)
no 128,98€

Marshall Emberton II
no 108,63€

Marshall Acton III
no 239,00€

Sony SRS-LSR200
no 123,25€

Bose SoundLink Revolve+ II
no 249,00€

Sonos Roam 2
no 149,00€

Marshall Stanmore III
no 287,30€

Marshall Middleton
no 225,00€

Bang & Olufsen Beosound A1 3. Gen
no 226,00€
94 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
JBL Go 5 Bezvadu Skaļrunis balts

61,55€
64,05€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
JBL Go 5 Bezvadu Skaļrunis zils

61,55€
64,05€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
JBL Go 5 Bezvadu Skaļrunis sarkans

61,55€
64,05€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
JBL Go 5 Bezvadu Skaļrunis camo

61,55€
64,05€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Izmēri: | P101,00 mm x D43,00 mm x A77,40 mm |
|---|---|
| Svars: | 230,00 g |
| Mūzikas jaudas izturība: | kopā 4,80 W |
|---|---|
| Pārraides diapazons: | 100,00 Hz - 19,00 kHz |
| Bluetooth: | Jā |
| Bluetooth versija: | 6.0 |
| Bluetooth profils: | Advanced Audio Distribution (A2DP), Audio/Video tālvadības pults (AVRCP) |
| Ūdensizturīgs: | Jā |
| Aizsardzības klase: | IP 68 |
| Savienojumi: | USB-C |
| Strāvas padeve: | Akumulators, USB-C |
| Uzlādes laiks: | 3,00 h |
| Akumulatora darbības laiks: | 10,00 h |
Cenas vēsture
1M
JBL Go 5
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















